روفرشی

در این مقاله به بررسی قیمت و وزن روفرشی 9 متری و همچنین عوامل موثر بر قیمت روز روفرشی 9 متری خواهیم پرداخت، از این رو اگر شما هم به دنبال خرید روفرشی 9 متری و یا اطلاع از قیمت و وزن آن هستید تا پایان این متن همراه ما باشید.

قیمت روفرشی ۹ متری

با وجود تنوع بالایی که در مدل‌ها و طرح‌های انواع روفرشی وجود دارد، استفاده و خرید روفرشی در بین مردم بسیار افزایش پیدا کرده است و برای خرید انواع روفروشی همواره یکی از دغدغه‌ها و سوال‌های اصلی افراد پیش از خرید، قیمت روفرشی، خصوصا قیمت روفرشی 9 متری است. برای پاسخ به این سوال ابتدا باید به بیان و بررسی عواملی که در تعیین قیمت این روفرشی‌ها تأثیرگذار هستند بپردازیم.

اولین و مهم‌ترین عامل موثر بر قیمت روفرشی 9 متری، جنس الیاف استفاده شده در روفرشی است. روفرشی‌ها دارای جنس‌های مختلفی هستند که هرکدام از الیاف طبیعی و یا مصنوعی مختلفی بافته شده‌اند، همچنین بعضی از این روفرشی‌ها دست بافت و بعضی دیگر از آنها توسط ماشین‌های بافنده، بافته شده‌اند.

همانطور که می‌دانید روفرشی‌هایی که از الیاف طبیعی و به صورت دست بافت بافته می‌شوند، همواره به دلیل کیفیت، زیبایی و ظرافت بیشتری که دارند، قیمت بیشتری نیز خواهند داشت و بالعکس هرچه درصد الیاف مصنوعی استفاده شده در روفرشی بیشتر باشد و یا اگر روفرشی موردنظر توسط ماشین آلات بافندگی، بافته شده باشد، قیمت آن کمتر خواهد بود. عامل مهم و موثر دیگر در قیمت انواع روفرشی، ابعاد روفرشی است.

روفرشی‌های مختلف با ابعاد مختلف دارای قیمت‌های متفاوتی هستند به این صورت که هرچه ابعاد روفرشی بیشتر باشد به دلیل آنکه برای بافت آن از الیاف بیشتری استفاده شده و همچنین زمان بیشتری نیز صرف شده، قیمت نهایی آن نیز بالاتر خواهد بود.

نام برند و استان تولید کننده روفرشی را می‌توان سومین عامل موثر بر قیمت انواع روفرشی دانست. هرچه برند بافنده روفرشی معروف‌تر و باسابقه‌تر باشد و کالاهای تولیدی آن در بین مردم به کیفیت خوب شناخته شده‌تر باشد، طبیعتا دارای قیمت بالاتری نیز خواهد بود.

همچنین بعضی از استان‌های کشور نیز در تولید روفرشی باکیفیت باسابقه‌تر و شناخته شده‌تر هستند که از جمله آنها می‌توان به استان یزد اشاره کرد. به دلیل این سابقه و پیشینه‌ی خوب در تولید روفرشی‌های باکیفیت، روفرشی‌های بافته شده در این استان‌ها عموما قیمت بیشتری نسبت به روفرشی‌های بافته شده در سایر استان‌های کشور دارد.

علاوه بر این موارد، عوامل دیگری همچون نوع بافت روفرشی، قابلیت‌های جانبی آن همچون قابل شست و شو بودن یا نبودن و یا سختی طرح بافت شده روی روفرشی نیز می‌تواند در تعیین قیمت روفرشی 9 متری تأثیرگذار باشد.

روفرشی 9 متری

همانطور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد، امروزه به دلیل افزایش استقبال مردم برای خرید روفرشی انواع مختلفی از روفرشی‌ها با ابعاد، جنس‌ها، رنگ‌ها و مدل‌های مختلف در بازار موجود است که یکی از پرفروش‌ترین‌های آن، روفرشی 9 متری است.

از روفرشی‌های 9 متری برای کاور کردن و پوشاندن سطح فرش‌های 9 متری و جلوگیری از خراب شدن، کثیف شدن و آسیب دیدن این فرش‌ها استفاده می‌کنند. با توجه به سختی جمع کردن و شستن فرش‌ها و همچنین حساس و آسیب‌پذیر بودن بعضی از فرش‌ها نسبت به مواد شوینده، بسیاری از افراد برای راحتی کار خود اقدام به خرید روفرشی و استفاده از آن می‌نمایند.

امروزه و با توجه به پیشرفت چشمگیر صنعت نساجی کشور، روفرشی‌های بسیار زیبا و باکیفیتی تولید می‌شوند که به دلیل وزن سبکی که دارند به راحتی می‌توان آنها را جمع کرد و برای شست و شو به خشکشویی منتقل کرد. همچنین این روفرشی‌ها قابلیت شست و شویی و کیفیت زیادی دارند که موجب می‌شود پس از چندین بار شستن نیز این روفرشی‌ها زیبایی و کیفیت روز اول خود را از دست ندهند.

وزن روفرشی ۹متری

احتمالا پیش از خرید این روفرشی‌ها برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که وزن یک روفرشی 9متری چقدر است، زیرا همانطور که گفته شد یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک روفرشی راحت بودن جمع آوری و شست و شوی آنهاست و بنابراین هرچه روفرشی خریداری شده توسط شما وزن کمتری داشته باشد، سهولت استفاده و شست و شوی آن نیز در واقع بیشتر خواهد بود. وزن یک روفرشی به عواملی چون جنس، نوع بافت و ابعاد آن بستگی دارد. طبیعتا هرچه ابعاد یک روفرشی کوچکتر، نوع الیاف به کار رفته در آن سبک‌تر و نوع بافت آن درشت‌تر باشد، وزن روفرشی نیز کمتر خواهد بود. از این رو برای تعیین وزن روفرشی 9متری ابتدا باید حتما جنس روفرشی و نوع بافت و طرح آن را مشخص کرد.

روفرشی 9 متری با قیمت مناسب

در حال حاضر و برای خرید روفرشی 9 متری با قیمت مناسب باید به سراغ بازارهای اصلی فروش این کالا و یا تولیدکنندگانی که به طور مستقیم و بدون واسطه اقدام به فروش روفرشی می‌کنند بروید و از خرید این کالا از دلالان و واسطه‌های فروش اکیدا خودداری کنید.

این روزها به دلیل افزایش استقبال مردم از خرید انواع روفرشی، افراد زیادی اقدام به خرید روفرشی 9 متری با قیمت مناسب از تولیدکنندگان اصلی و بافنده‌ها کرده و سپس با قیمت بیشتری این محصول را در بازار به فروش می‌رسانند، از این رو در هنگام خرید حتما به معتبر بودن فروشگاه موردنظر توجه کرده و به مستقیما به سراغ تولیدکنندگان اصلی آن بروید تا بتوانید روفرشی 9 متری موردنظر خود را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

روفرشی 9 متری جدید

در دنیای جدید، تنوع و به روز بودن وسایل و چیدمان منزل یک اصل مهم و قابل توجه خصوصا برای بانوان می‌باشد، از این رو طراحان و تولیدکنندگان روفرشی‌‌ نیز با در نظر گرفتن این موضوع اقدام به بافت روفرشی 9 متری جدید در طرح‌های بسیار متنوع و جدیدی برای این کالا کرده‌اند.

شما می‌توانید با سر زدن به بازارهای فروش روفرشی و یا جست و جو کردن تصاویر انواع روفرشی در اینترنت، انواع مختلف طرح و مدل روفرشی‌های جدید مخصوصا روفرشی 9 متری جدید را دیده و سپس طرح مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب نمایید.

روفرشی 9 متری ارزان

در این‌جا اگر به دنبال خرید روفرشی 9 متری ارزان هستید باید به این نکته توجه داشته باشید که همیشه خرید یک کالای ارزان، صرفه اقتصادی زیادی ندارد، زیرا گاهی خرید یک کالای ارزان و باکیفیت پایین به دلیل طول عمر کوتاهی که دارد باعث تکرار خرید آن کالا در بازه‌ی زمانی کوتاهی می‌شود.

اما برای خرید روفرشی 9 متری ارزان می‌توانید به سراغ خرید روفرشی‌هایی با الیاف مصنوعی و یا بافت‌های درشت‌تر که توسط ماشین‌های بافندگی بافته شده‌اند بروید. این روفرشی‌ها ضمن برخورداری از زیبایی و کیفیت خوب و قابل قبول، قیمت کمتری نسبت به روفرشی‌های دست بافت موجود دارند.

قیمت روز روفرشی 9 متری

باتوجه به نوسانات موجود در بازار خرید و فروش انواع روفرشی، تعیین قیمت روز روفرشی 9 متری به سادگی امکان پذیر نخواهد بود، زیرا به دلیل واردات بخش عمده‌ای از الیاف موردنیاز برای بافت روفرشی‌ها از سایر کشورها، و با توجه به تغییرات قیمت ارز، قیمت نهایی خرید الیاف موردنیاز برای بافت روفرشی بسیار متغیر خواهد بود و از این رو قیمت نهایی روفرشی بافته شده نیز متفاوت و متغیر خواهد شد.

در پایان جهت اطلاع از قیمت روز روفرشی 9 متری و یا اطلاع از قیمت وزن روفرشی 9 متری و خرید انواع روفرشی، می‌توانید فرم تماس موجود در پایین این صفحه را پر نموده و از امکان برقراری تماس رایگان توسط کارشناسان فروش مجموعه ما برخوردار شوید.

کارشناسان ما پس از برقراری تماس با شما ضمن ارائه تمامی راهنمایی‌های لازم پیش از خرید، به شما کمک می‌کنند تا کالای مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایید.

1 دیدگاه

  • سلام قیمت جنس روفرشی ۱۲متری و۹ متری رنگ طوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *