چند سالی است که نسل جدید روفرشی به صورت کشدار در بازار عرضه می شود که مشخصات و قابلیت های کاربردی فوق العاده ای نسبت به مدل های ساده و قدیمی دارد. با توجه به افزایش تقاضا برای خرید این محصولات به بررسی مزیت های انواع روفرشی ۹ متری کشدار مرغوب و چگونگی خرید عمده آن به قیمت کارخانه تولید می پردازیم.

کارخانه تولید روفرشی کشدار

روفرشی کشدار چه مشخصاتی دارد؟

روفرشی کشدار چه مشخصاتی دارد؟ انواع روفرشی ابریشم با هدف محافظت از فرش اصلی و مدل های دست بافت مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین برای اینکه نور خورشید، سبب از بین رفتن رنگ زمینه اصلی فرش در طول زمان نشود، می توان از یک روفرشی با طرح فانتزی یا سنتی بهره گرفت. حتی اگر بخشی از فرش دارای زدگی یا سوختگی شده باشد، با هدف کاهش هزینه ها، استفاده از روفرشی ها پیشنهاد می شود.
در بازار مدل های مختلفی از این محصول عرضه و به فروش می رسد که یکی از نمونه های پرطرفدار، روفرشی کشدار است. این نوع روفرشی در قسمت زیرین خود و چهار طرف دارای یک لایه کش است که قابلیت چسبیدن به فرش اصلی را دارد و از لیز خوردن و جمع شدن آن جلوگیری می کنند. چند مورد از مهمترین مشخصات و قابلیت های کیفی این محصولات عبارتند از:

  • قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی به علت وزن سبک
  • تولید در مدل های 4، 6، 9 و 12 متری
  • جاروکشی آسان و سریع بدون جمع شدن
  • تولید در دو نوع ساده و ضد آب
  • آنتی باکتریال، ضد لک و عدم ایجاد حساسیت

مهمترین نکته انتخاب مدل و طرح روفرشی متناسب با دکوراسیون منزل یا سلیقه شخصی است. البته باید خاطر نشان کنیم که شرکت های تولید روفرشی این محصول را در دو نوع دور کشدار و زیر کشدار طراحی و عرضه می کنند. بنابراین در هنگام خرید به این نکته نیز توجه کنید و مدلی متناسب با نیاز خود خریداری نمایید.

ارائه مستقیم روفرشی کشدار

ارائه مستقیم روفرشی کشدار برای خرید بهترین نوع روفرشی کش دار، انتخاب های مختلفی پیش روی مصرف کنندگان نهایی و خریداران عمده وجود دارد. کارخانجات داخلی فعال در استان های یزد و اصفهان بزرگترین ارائه کننده این محصولات با برندهای معتبر هستن. از سوی دیگر انواع روفرشی ترک و مدل های چینی با قیمت های متنوع نیز رقیب، تولیدات داخل به شمار می آیند.
انواع روفرشی ایرانی مخمل یا ابریشم مصنوعی دو نوع از پرفروش ترین مدل های بازار هستند که با توجه به متراژ، نوع طرح، زیر کشد یا دور کشد و برند شرکت تولیدی دارای قیمت ونرخ های متفاوتی هستند.
در این مرکز به عنوان بزرگترین بازار ارائه روفرشی کشدار ایرانی و خارجی، جدیدترین مدل های تولیدی به صورت مستقیم و با قیمت وارداتی یا کارخانه تولید در اختیار خریداران عمده قرار می گیرد.

2 دیدگاه

  • سلام من برای پخش درغرب تهران نمایندگی درخ واست همکاری دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *