روفرشی بافتنی کشدار ضدآب محصولی است که جهت محافظت از انواع فرش های ماشینی و دستبافت و حتی نمدی مورد استفاده قرار می گیرد و پخش مستقیم روفرشی ضد آب متری ارائه می شود؛ خریداران این محصول می توانند در ارتباط و تماس مستقیم با این مرکز نسبت به سفارش آن به صورت عمده اقدام نمایند تا در اسرع وقت و با بالاترین درجه کیفیت برای آنها ارسال گردد.

مرکز پخش روفرشی کشدار ضدآب

نحوه تولید انواع روفرشی کشدار ضدآب

نحوه تولید انواع روفرشی کشدار ضدآبروفرشی پاییزان کشدار ضد آب از بهترین روفرشی هایی است که از کثیف شدن فرش ها جلوگیری می کند و به دلیل ضد

آب بودن مانع از ایجاد لکه روی فرش می شود؛ این محصول دارای انواع جنس می باشد که روفرشی مخمل ضد آب یکی از شاخص ترین آنها است و در کارخانه های تولید کننده این محصولات با استفاده از دستگاه های پیشرفته تولید می شوند که می توانند تار و پود الیاف مورد استفاده را با تراکم بسیار بالا در کنار هم قرار دهند.

در تولید این روفرشی از الیاف مصنوعی از جمله الیاف پلی استر که نسبت به آب نفوذناپذیر هستند استفاده می شود و طرح های بسیار زیبایی از کنار هم قرار گرفتن آنها ایجاد می شود و به این ترتیب بعد از بافت روفرشی ترک به وسیله دستگاه، در چهار ضلع یا گوشه آن نوار کشی نصب می شود تا به فرش متصل شوند و به این ترتیب سطح فرش با استفاده از روفرشی کاملا پوشش داده شود و علاوه بر زیبایی مانع از نفوذ آب یا مایعات به سطح زیرین آن شود.

واردات روفرشی کشدار ضدآب خارجی

واردات روفرشی کشدار ضدآب خارجی واردات روفرشی کشدار ضدآب خارجی توسط وارد کننده برتر این محصول در کشور انجام می شود و خریداران می توانند نیاز خود را به بهترین این محصول از طریق این وارد کننده تامین کنند؛ واردات این محصول شامل مدل های بسیار متنوعی از این روفرشی می شود و خریداران می توانند از طریق همین وب سایت انواع مشخصات این روفرشی را مشاهده و از میان آنها گزینه های مورد نظر را انتخاب کنند.

واردات این محصول با ارزهای خارجی صورت می گیرد بنابراین نرخ نهایی این محصولات متاثر از نرخ ارز است و خریداران باید قبل از سفارش این روفرشی به خصوص در تعداد بالا استعلام قیمت آن را به صورت به روز انجام دهند و بر اساس این نرخ تعداد و میزان خرید خود را مشخص کنند.

برای ارتباط با وارد کننده این روفرشی جدید می توان از روش ارتباط تلفنی نیز استفاده نمود و به این ترتیب این محصول را به این شکل درخواست کرد یا این که از شبکه های اجتماعی کمک گرفت و به این وسیله در هر لحظه از شبانه روز نسبت به استعلام قیمت آن اقدام کرد.

در اینجا چنانچه قصد خرید مستقیم و بی‌واسطه از کارخانه تولید روفرشی کشدار را دارید، می‌توانید، با مراجعه به صفحه مربوطه، با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نمائید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *