ایران یکی از کشور هایی است که در تولید فرایند رو فرشی کشدار سنتی سابقه درخشانی دارد ، روفرشی کشدار طرح سنتی ، یکی از محصولاتی هستند که به عنوان روکش محافظتی از انها استفاده می شود ، معمولا ضخیم هستند و برای این که عمر ، دوام ، کیفیت فرش های گران قیمت تا مدت ها باقی بماند مورد استفاده قرار می گیرد ، از رو فرشی سنتی برای محیط هایی ک دارای کف پوش هستند نیز مورد استفاده قرار می گیرند .

این نوع محصول در ابعال 4 متری 1/5 کیلو گرم ، 6 متری 2/7 کیلو گرم ، 9 متری 3/4 کیلو گرم و 12 متری 5/5 کیلو گرمی در طرح و رنگ های مختلف عرضه و تولید می شوند .

قیمت عمده روفرشی کشدار طرح سنتی

ویژگی بهترین نوع روفرشی کشدار

ویژگی بهترین نوع روفرشی کشدار ویژگی های روفرشی کشدار عبارتند از ، محافظت از فرش ، که جلوگیری از هر گونه خطر احتمالی خرابی فرش ، مانع رسیدن الودگی به فرش ، دارای طرح های متنوع و زیبا ، کش دار بودن فرش دستبافت بودن محصول و غیره می باشند .

روش های خرید روفرشی کشدار عبارتند از : خرید انلاین و با امکان مرجوعی کالا ، خرید حضوری ، خرید عمده و غیره هستند . جنس این محصول از مخمل می باشد و دارای طرح و رنگ های متنوعی هستند که هر یک برای خانه ، اشپزخانه ، دکوری ، مبلمان منزل و غیره مناسبند .

شکل این محصول معمولا مستطیل شکل می باشد ، قابل شستشو ، رنگ ثابت ، کیفیت عالی ، ریزبافت ، ضد الکتریسیته ، طرح بسیار زیبا ، ترکیب مخمل و ابریشم گونه هستند . البته افرادی سودجو وجود دارند که فیک این رو فرشی ها را می سازند و به بازار عرضه می کنند ، انواع رو فرشی کش دار عبارتند از ، رو فرشی ترک ، رو فرشی یزدی ، روفرشی ایرانی ، روفرشی مدرن و غیره هستند .

رو فرشی ترکیه ای کش دار در ایران یکی از پر فروش ترین و با کیفیت ترین محصولات کشور می باشد .

فروشنده برتر روفرشی کشدار طرح سنتی

فروشنده برتر روفرشی کشدار طرح سنتی قیمت روفرشی کشدار جدید از 700 هزار تومان شروع می شود ، فروش عمده رو فرشی توسط شرکت های پخش کننده انجام می شود ، علاوه بر این شرکت های فروش ، توسط فروشندگانی مانند ، نمایندگی ، مراکز فروش و دیگر مراکز را به صورت عمده خریداری و به بازار ارسال می نمایند .

سایت فروش این محصول نیز وجود دارد که در این سایت محصولات را با انوع برند ترک ، ایرانی و غیره را می توان خریداری نمود ، این نوع فروش به فروشنده اجازه می دهد که با کمترین هزینه محصول ارسال محصول را به فروش برساند و دیگر نیاز نیست که فروشنده هزینه اجاره مغازه یا شاگرد را بپردازد ، از سایت های معتبر می توان رو فرشی هایی مانند رو فرشی ابریشمی ، ضخیم ، مخمل رزگلد ، کشدار جدید و غیره خریداری نمود .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *