روفرشی زرکدار باکیفیت

قیمت روفرشی صادراتی مختلف تولید می شوند از ایران به کشورهای مختلفی که متقاضی خرید و سفارش این محصول می باشند صادر می گردند که با توجه به نوع کالا از قیمت های مختلفی برخوردار می باشند، قیمت روفرشی صادراتی از ایران به کشورهای همسایه بستگی به جنس و کیفیت روفرشی و کشور هدف دارد.

قیمت روفرشی جدید

قیمت روفرشی صادراتی

استفاده از روفرشی برای پوشاندن انواع فرش های دستباف و یا ماشینی جزو لوازم خانگی بسیار قدیمی می‌ باشد که از دیرباز قابل استفاده بوده و به عنوان یکی از کالاهای ضروری و کاربردی محسوب می شود.

روفرشی همانطور که از نام آن پیداست برای قرار گرفتن بر روی فرش های مختلف استفاده می‌ شود و انواع فرش ها را در برابر آلودگی های محیطی از جمله گرد و غبار محافظت می نماید.

روفرشی های که در کشور تولید می‌ شوند از لحاظ ابعاد اندازه، طرح و مدل متنوع می باشند و هر فردی می تواند متناسب با نیاز و خواسته خود نمونه های مختلفی از آنها را انتخاب و خریداری نماید.

روفرشی صادراتی یکی از نمونه روفرشی های شاخص و باکیفیت می باشد که دارای تنوع بسیار زیادی بوده و از مشخصات و ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است، به همین علت در این بخش از مقاله به بررسی خصوصیات و ویژگی های روفرشی صادراتی می پردازیم.

 • اولین مشخصه و ویژگی که روفرشی های نامبرده دارا می باشند این است که از تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ برخوردار هستند و از آنجایی که سلایق مختلف برای انتخاب این محصول متفاوت می باشد، واحدهای تولید کننده و همچنین صادر کننده آنها را در تنوع بالایی ارائه کرده و به کشورهای مقصد صادر می کنند.
 • مشخصه دیگری که روفرشی های مذکور دارا می باشد، ابعاد و اندازه آنها است و از آنجایی که برای تولید آنها استاندارد مشخصی در نظر گرفته شده است، آنها را در ابعاد و اندازه های استاندارد و متناسب با متراژ فرش های مختلف تولید و در نهایت صادر می کنند.
 • ویژگی دیگری که روفرشی های مورد بحث دارند، جنس و کیفیت آنها می باشد و از آنجایی که آنها برای صادرات انتخاب می شوند همواره از الیاف و جنس های بسیار خوب و باکیفیت برای تولید آنها استفاده می شود، به نحوی که الیافی که برای تولید این روفرشی ها استفاده می گردد، نه تنها از جنس های مرغوب و درجه یک می باشند، بلکه احتمال چسبیدن آلودگی یا پرز و گرد و غبار در آنها به میزان بسیار بالایی نیز کاهش پیدا می‌ کند.
 • مشخصه دیگر که این روفرشی ها دارد، طراحی و ساختار آنها می باشد، در گذشته روفرشی ها به صورت ساده تولید می شده اند و زمانی که بر روی فرش قرار می گرفتند در معرض جمع شدن بودند، اما با گذشت زمان این محصول تغییر پیدا کرده و به صورت روفرشی های کشدار تولید می شوند به نحوی که دارای کش های پهن و محکمی هستند که بر زیر فرش قرار گرفته و باعث ثابت ماندن آنها می‌ شوند و از این طریق از حرکت کردن و جمع شدن روفرشی بر روی فرش جلوگیری می کنند.
 • مشخصه دیگر روفرشی های صادراتی میزان ضخامت آنها می باشد و دارای ضخامت استاندارد و مناسبی می باشند.
 • این نوع روفرشی ها دارای شرایط کیفی بسیار خوبی در تولید بوده و از بهترین دستگاه ها برای تولید آنها استفاده می گردد.
 • ویژگی دیگر این نمونه روفرشی ها، قابلیت شستشوی ساده و راحت آنها است، به گونه ای که با استفاده از آب و مواد شوینده به راحتی می توان آنها را شسته و تمام آلودگی های قرار گرفته بر سطح آنها را پاک و از بین برد.

قیمت روفرشی صادراتی یزد به عوامل زیادی نیز بستگی دارد و در ادامه مقاله به مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت این محصول نیز اشاره می کنیم.

 1. اولین عامل و فاکتوری که در تعیین قیمت روفرشی صادراتی تاثیر گذار می باشد، ابعاد و اندازه و متراژ آنها است و همانطور که اشاره شد ابعاد این محصول متناسب با نوع فرش های مختلف بوده و در اندازه های گوناگون تولید می‌ شوند‌، به همین علت نمونه هایی که دارای سایزهای بزرگ می باشند، نسبت به نمونه هایی که در ابعاد و اندازه کوچکتر تولید می گردند، گران تر خواهند بود.
 2. فاکتور دیگر تعیین کننده قیمت روفرشی طرح آنها می باشد، معمولاً روفرشی ها به صورت ساده یا به صورت دنیایی از طرح و نقشه های مختلف و متفاوت می باشند، بنابراین هر چه نقش و نگارهای به کار رفته در بافت و تولید روفرشی بیشتر باشد بر قیمت‌ گذاری آن تاثیر می گذارد و سبب می‌ شود تا با نرخ بالاتری به فروش برسد.
 3. همانطور که گفتیم روفرشی های صادراتی به صورت کش دار تولید می شوند، بنابراین نوع کش، ضخامت، کیفیت و پهنای کش نیز در تعیین قیمت آن تاثیر گذار است.
 4. همچنین کشور هدفی که برای صادرات این محصول انتخاب می‌ شود نیز بر تعیین قیمت آن موثر می باشد و کشورهایی که در حاشیه خلیج فارس و همسایگی ایران باشند این محصول را با قیمت کمتری دریافت خواهند کرد.
 5. نرخ ارز، تورم، تغییرات دلار و مباحث ارزی و ریالی نیز جزو دیگر فاکتورهای تاثیرگذار بر روی تعیین قیمت این محصول معرفی می شود.

حال که با ویژگی ها و عوامل تعیین کننده قیمت روفرشی آشنا شدید، بد نیست بدانید که این محصول به روش های مختلف دریایی، زمینی یا هوایی به کشورهای مختلف صادر می‌ شود و انتخاب نوع و روش صادرات به کشور مقصد و فاصله آن با ایران بستگی دارد و برخی از کشورهایی که در همسایگی ایران هستند، به صورت زمینی تبادلات کالایی انجام می دهند و به کشورهای اروپایی نیز از طریق دریایی و هوایی صادرات صورت می پذیرد.

در این سایت اینترنتی مدل های بسیار مختلف و متنوعی از انواع روفرشی های گوناگون با طرح ها و مدل های مختلف وجود دارد که هرکدام از لحاظ ابعاد و اندازه و قیمت با هم متفاوت می باشند، لذا افرادی که قصد خرید، سفارش و انتخاب مدل های مختلف این محصول را دارند و امکان مراجعه حضوری برای خرید و سفارش را ندارند، می‌ توانند با کمک این سایت اینترنتی مدل های مورد پسند خود را به راحتی انتخاب کرده و بدون نیاز به مراجعه حضوری آنها را با کیفیت عالی خریداری نمایند.

روفرشی زرکدار باکیفیت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *