فروش مستقیم روفرشی 6 متری در طرح های جدید و کلاسیک انجام می شود. این نوع از محصولات ضخامت های گوناگون دارند و از جانبی با الیاف متفاوت نیز بافته می گردند. به هر صورت، فروش روفرشی به این طریق دست واسطه ها را کوتاه کرده و مشتریان مستقیم خریدی ایده آل را انجام می دهند. در همین حال، عرضه کننده برتر محصولات کارخانه تولیدی روفرشی معتبر را ارائه می دهد.

فروش مستقیم روفرشی 6 متری

آشنایی با انواع روفرشی 6 متری

آشنایی با انواع روفرشی 6 متری

از جمله محصولاتی که برای جلوگیری از کثیف و لکه دار شدن فرش ها به کار می‌ روند، روفرشی ها هستند. آنها البته انواع گوناگونی داشته و بر اساس سایز خود فرش نیز انتخاب می گردند. اما تا چه اندازه را مدل های مختلف روفرشی 6 متری آشنایی دارید؟ در این زمینه می توان این محصولات را از جهت نوع جنس بدین‌ صورت دسته بندی کرد:

  • به شکل ابریشمی
  • تمام نخ
  • تمام مخمل
  • ساتن
  • زر‌کدار
  • پلی استر

محصولاتی از این دست را در رنگ بندی‌ های گوناگونی نیز ارائه می دهند که می شود به قهوه ای، سرمه ای، مشکی، خاکستری، کرم و … اشاره کرد. نباید فراموش نمود که طرح های بسیار جذابی دارند که نوع کلاسیک شامل افشانه، خشتی، ترنج و بته جقه ای می باشند. ولی مدل های مدرن به فانتزی و سه بعدی دسته بندی می گردند.

از جهتی کالاهای مرغوب الکتریسیته ایجاد نمی کنند. ثبات رنگ عالی داشته و از همه مهمتر این که حساسیتی بوجود نمی‌ آورند. ضمن اینکه به گونه معمولی و یا هم کش دار‌ تولید شده و عرضه می گردند.

با این حساب، می توان گفت که از این دست کالاها تنوع بالایی وجود داشته و هر یک را می توان بر اساس سلیقه و یا هم چگونگی فرش تهیه نمود.

تولیدی عمده روفرشی 6 متری

تولیدی عمده روفرشی 6 متری روفرشی 6 متری را بزرگترین کارخانه تولیدی به صورت عمده آماده کرده و به فروش می رساند. در این خصوص، شرکت به مسائلی مثل کیفیت، نیاز بازار، رنگ، طرح و همینطور استفاده از دستگاه های پیشرفته توجه جدی دارد. همینطور کالایی با استانداردهای جهانی را می سازد که این امر باعث می شود تا بازار صادراتی خوبی داشته باشد.

ولی اگر شما هم طالب این هستید تا نوع درجه یک تولید شده به وسیله کارخانه معتبر را به شکل عمده بخرید، می توانید آنها را از همین مجموعه به دست آورید. این گونه‌ راحت، ارزان و از هر جایی می شود که سفارش را ارائه دهید و سریع و سالم نیز کالا را تحویل بگیرید.

برای این که جزئیات کامل تری‌ درباره قیمت ها و نحوه فروش تهیه نمایید، می شود که با فروشنده نیز به طور مستقیم مشورت کرده و درخواست را نیز ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *