صادرات کاور فرش طوسی در مدل های مختلفی و با بهترین برند ها انجام می شود به همین دلیل سود آوری و ارز آوری خوبی نصیب کشور شده است. کاور فرش نه تنها جلوه ای تازه ای را تقدیم خانه شما می کند بلکه رنگ و الیاف فرش شما را حفظ خواهد کرد و از کثیف شدن فرش جلوگیری می نماید.

صادرات کاور فرش طوسی

آشنایی با کاور فرش طوسی

آشنایی با کاور فرش طوسی کاور فرش طوسی همان طور که از نامش مشخص است دارای رنگ طوسی می باشد و در طرح ها و مدل های متنوع و شیکی تولید می شود البته در جنس های مختلفی مانند ابریشم، مخمل و زرک دار هم وجود دارد نمونه اول بسیار نرم و لطیف می باشد و برای کسانی که مبل ندارند و یا دوست دارند روی زمین بنشینند مناسب است.

نمونه دوم چون وزن سنگینی دارد از روی فرش جمع نمی شود و نمونه سوم به وسیله نخ زرک بافته شده است هنگامی که شما مهمان دارید لازم است کاور را از روی فرش بردارید تا منزل شما شیک تر شود و در روز های دیگر که مهمان ندارید و لازم نیست فرش نمایان باشد می توانید از کاور یا همان روفرشی که پارچه ای با ضخامت بالا می باشد استفاده کنید.

از نظر طرح کاور فرش یا روفرشی می توان به کاور فرش کلاسیک، کاور یا روفرشی مدرن و کاور روفرشی کارتونی اشاره کرد مدل اول دارای طرح های کلاسیک مانند فرش های قدیمی می باشد مدل دوم به صورت طرح های مینیمال یا مدرن است و مدل سوم دارای طرح هایی مانند شخیصت های کارتونی و طرح هایی از حیوانات می باشد که روی فرش اتاق خواب کودک انداخته می شود.

همانند فرش کاور یا روفرشی هم در ابعاد 6، 9 و 12 متری تولید می شود و شما می توانید آن را روی فرش های شش متری، نه متری و دوازده متری پهن کنید و صادرات کاور طوسی در سه ابعاد بالا انجام می شود.

فروشنده کاور فرش طوسی

فروشنده کاور فرش طوسی فروشنده کاور فرش طوسی اقوام به عرضه انواع مدل ها و ابعاد مختلف روفرشی یا همان کاور فرش به صورت آنلاین کرده است که این باعث شده با حق انتخاب بیشتری مشتریان از سراسر کشور بتوانند به راحتی بهترین مدل را انتخاب و خریداری کنند علاوه بر این مزیت های فراوان کاور روفرشی باعث شده فروشنده کاور طوسی بتواند بازار داغی را کسب کند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • از کثیف شدن فرش جلوگیری می شود.
  • باعث نو ماندن فرش می شود.
  • سبک است و به راحتی می توانید آن را جمع کنید و بشویید.
  • در مدل، رنگ و جنس های مختلفی تولید می شود.
  • باعث می شود شفافیت فرش کاملا حفظ شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *