در چنین جهانی صنعتی که محصولات در مقیاس وسیعی تولید می شوند و کمیت و سرعت به طور فزاینده ای بر کیفیت و دوام غالب می شوند ، واحه های خاصی با محصولاتی وجود دارد که بسیار قوی زنده می مانند. یکی از این موارد روفرشی دوازده متری است. روفرشی های با کیفیت بالا و تمام شده و دست ساز ، برای سخت گیرترین مشتریانی که به وضوح روی کالایی با ضمانت بالا سرمایه گزاری می کنند. صادرات روفرشی امروزه یکی از متداول ترین تجارت ها است.

صادرات روفرشی دوازده متری

مراحل تولید روفرشی دوازده متری

مراحل تولید روفرشی دوازده متری تولید روفرشی مانند فرش است. روفرشی های ماشینی امروزی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به طور کلی نیاز به یک چشم آموزش دیده وجود تفاوت فرش دستباف با فرشی که به صورت مکانیکی تولید می شود ، مشاهده می شود. اگر مجبور بودیم به یک تفاوت بزرگ اشاره کنیم ، این امر این خواهد بود که فرش های ماشینی با روح و روان پشت آثار هنری که فرش های دستبافت نشان می دهند ، ندارند.

یکی دیگر از پیچیده ترین وظایف ، که ما برای روفرشی های بزرگ یا به شکل خاص انجام می دهیم ، اتصالات فرش ها است ، تا به ابعاد دلخواه برسیم. این اتصالات همچنین به دستان متخصص و تجربه زیادی نیاز دارند ، به طوری که وقتی فرش در مکان انتخاب شده به نظر می رسد ، مفصل تا حد ممکن غیر قابل درک است ، چیزی که می توان به آن دست یافت!

روفرشی های ماشینی با هزاران قرقره نخ تولید می شود که یک بافنده عظیم الجثه تغذیه می کند که به سرعت و مطابق با نقش و نگار انتخاب شده فرش را می بافد. تولید در عرض های ثابت انجام می شود اما مدل ها و اندازه های مختلف می توانند به طور همزمان ایجاد شوند ، این بدان معناست که پس از راه اندازی و کارکرد دستگاه ، ضایعات مواد حداقل است. رنگهایی که برای فرش استفاده می شود معمولاً به 8-10 رنگ محدود می شوند که برای بدست آوردن جلوه رنگی گسترده تر ، ترکیب و کنار هم قرار می گیرند. فرشها پس از اتمام ، بر اساس الگوها و اندازه ها برش داده می شوند و یک لبه برای دوام بیشتر ایجاد می شود. سپس یک سری فرش ها با حاشیه هایی که در قسمت کوچک دوخته می شوند ، بر خلاف فرش دستباف ، که حاشیه بخشی از بافت فرش است ، اصلاح می شوند.

مرکز تولید روفرشی دوازده متری

مرکز تولید روفرشی دوازده متری مجموعه ما بزرگترین و به روز ترین مرکز تولید روفرشی دوازده متری در ایران است. روفرشی که امروز می دانیم سالهاست که با ماست. در آغاز این چیزی بود که برای استفاده شخصی تولید می شد تا گرما و محافظت در چادرهایی که مردم در آن زندگی می کنند را فراهم کند. تکنیک بافتن و گره زدن فرشها طی سالها توسعه یافت و نقوش جزئیات بیشتری پیدا کردند.

2 دیدگاه

  • سلام. ارسال به همه ی شهرها رو دارید؟ هزینه حمل و نقل کالا به عهده ی خود مشتری است؟

    • در خصوص پاسخ سوالاتتون و ثبت خرید به صورت عمده از طریق فرم موجود در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا پاسخگو سوال شما عزیزان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *