روفرشی ها جزء جدید ترین لوازم منزل می باشند که بسیار کاربردی و ضروری هستند. روفرشی ها بر‌ روی فرش های داخل منازل قرار می گیرند و آن ها را از گرد و غبار و آلودگی هایی که به وجود می آید حفظ نماید. روفرشی ها مدل ها ابعاد و اندازه های بسیار مختلف و متنوعی دارد و اشخاص با توجه به نیاز و خواسته خود می توانند انواع آن ها را تهیه کنند. مرکز صادرات روفرشی جدید طرح فرش کشدار، بهترین و با کیفیت ترین رو فرشی ها را در رنگ ها و طرح های مختلفی به مشتریان و متقاضیان خود عرضه می کند.

صادرات روفرشی جدید طرح فرش کشدار

بررسی مشخصات روفرشی جدید طرح فرش کشدار

بررسی مشخصات روفرشی جدید طرح فرش کشدار روفرشی های کشدار طرح فرش باید دارای یک سری خصوصیات و ویژگی ها باشند که در اینجا به بررسی آن ها می پردازیم:

اولین مشخصه و ویژگی این روفرشی ها این است که باید از کش های پهن ۵۰ سانتی متری در دوخت آن ها استفاده شود. کش استفاده شده اگر پهن باشد، روفرشی بهتر خواهد بود و ایستایی آن نیز بسیار بهتر است.

دومین ویژگی این روفرشی ها این باید باشد که ابعاد و اندازه های استاندارد و متناسبی با فرش ها داشته باشند. اگر روفرشی ها ابعاد و اندازه کوچک تر از فرش داشته باشند، به خوبی عمل نمی کند و فرش ها آلوده می کند.

سومین ویژگی این روفرشی ها این است که باید جنس های با کیفیت و خوبی داشته باشند تا آلودگی ها و مواد متفرقه به آن ها بچسید و به راحتی بتوان آن ها را جدا کرد.

تولیدی روفرشی جدید طرح فرش کشدار

تولیدی روفرشی جدید طرح فرش کشدار مرکز تولیدی روفرشی جدید طرح فرش کشدار، بهترین و با کیفیت ترین روفرشی ها را با اندازه ها و ابعاد مختلف به مشتریان و متقاضیان خود عرضه می کند. قیمت نهایی این روفرشی ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به بررسی برخی از آن ها می پردازیم:

  • اولین عامل تعیین کننده قیمت نهایی این روفرشی ها، اندازه و متراژ و ابعاد آن ها است. روفرشی هایی که سایز های بزرگ با متراژ های بالا دارند، نسبت به روفرشی های کوچک و کوتاه تر قیمت بیشتری داشته و گران تر می باشند.
  • دومین عامل تعیین کننده قیمت نهایی روفرشی ها، طرح آن ها است. روفرشی هایی که دارای طرح های خاص و فرشی می باشند، نسبت به روفرشی ها با طرح و نقش های معمولی و ساده قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند.
  • سومین عامل تعیین کننده قیمت روفرشی ها، کش های استفاده شده در دوخت آن ها است. کش های پهن و ضخیم نسبت به کش های کوتاه و ظریف قیمت بیشتری دارند و قیمت نهایی روفرشی ها را افزایش می دهد.

1 دیدگاه

  • مرسی از شما که تو این شرایط اقتصادی محصولات با کیفیت رو با قیمت مناسب به دست مردم می رسونین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *