روفرشی کشدار ۱۲ متری یکم روفرشی کشدار اعلا و جدید است امروزه در بازار ها به فروش می رسد و دارای طرح و رنگ بسیار فوق‌العاده می‌باشد و به دلیل متفاوت بودنش مورد توجه مردم قرار گرفته است از این رو تولید کنندگان زیادی هر سال این محصول را تولید می‌کنند و توانسته اند در تولید این محصول به درخشش بالایی برسد که باعث صادرات روفرشی کشدار جدید نیز شود کشور ایران یکی از صادر کنندگان این محصول است و توانسته است در چندین سال های اخیر به درخشش و مقام بالایی برسد و یک درآمد زایی و اشتغال‌زایی مناسبی را برای کشور ایران به ثمر برساند.

صادرات انواع روفرشی کشدار ۱۲ متری اصل

بررسی کیفی انواع روفرشی کشدار

بررسی کیفی انواع روفرشی کشدار امروزه روفرشی ها مورد توجه بسیاری از بانوان قرار گرفته است از این رو این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است که باعث شده است که توجه بانوان را دوچندان کند که در زیر به آنها می پردازیم.

– این محصول از بافت بخصوصی تولید شده است به گونه ای که از بافت های منظم و ریز و منسجم است و این و این باعث می شود که تراکم و یا شانه فرش بسیار فوق‌العاده باشد.

– رنگ بندی این محصول بالا است و از رنگ های مرغوب استفاده شده و با هر بار شستشو دچار تغییر رنگ و کمرنگ شدن نمی شود و حالت اولیه خود را حفظ می‌کند و به کهنگی نمی زند.

– طرح ها و مدل های این رو فرشی به خوبی بافته شده است و یا چاپ شده که با شست و شو طرح و مدل آن به هم نمی‌خورد و به آن تغبیری وارد نمی‌کند و این بهترین کیفیت است.

– این محصول کیفیت بسیار بالایی از نظر جنس بافت رنگ و دوخت دارد که همه این موارد باعث دست که این رو فرشی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و فروش آن بالا برود.

قیمت عمده روفرشی کشدار ۱۲ متری

قیمت عمده روفرشی کشدار ۱۲ متری این رو فرشی امروزه بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است به گونه‌ای که مصرف کنندگان در رقابت هستند که بهترین نوع از این محصول را خریداری کنند که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت هم مناسب باشد.عوامل مختلفی بر قیمت این محصول تاثیر دارد که یکی از این عوامل این است که شما اگر به صورت عمده و یا کلی این محصول را خریداری کنید قطعا قیمت ویژه‌ای برای شما خواهد داشت.

از آنجایی که مصرف این محصول بالا است فروشندگان نیز این محصول را به صورت عمده و کلی خریداری می‌کنند و این باعث می شود که برای مصرف کنندگان کیفیت و قیمت مناسبی را داشته باشد.قیمت عمده این محصول بسیار مناسب است ولی شما برای قیمت دقیق آن می توانید به سایت ها و یا به مراکز های خرد مراجعه کنید و عمده و کلی آن را مورد بررسی قرار دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *