با روی کار آمدن روفرشی کشدار مخملی ، نیمی از دغدغه ی افراد در ارتباط با مشکلات فرش حل شده و امروز شاهد افزایش روزافزون خرید این روفرشی ها هستیم . استقبال بی نظیری که از این روفرشی های مدل جدید شده سبب شده واردات انواع روفرشی های کشدار افزایش پیدا کند .این روفرشی های کشدار در انواع روفرشی کشدار رنگی و روفرشی کشدار مشکی مناسب دکوراسیون های مدرن وسنتی خریداری و استفاده می شوند .

بازار خرید روفرشی کشدار مخملی

نحوه استفاده از روفرشی کشدار

نحوه استفاده از روفرشی کشدار مردم دوست ندارند قالی های نفیس و زیبایشان رفته رفته توسط آلودگی های محیط خراب و زشت شوند .خصوصا اگر این قالی گران قیمت باشد. شاید برای شما هم پیش آمده از روفرشی های معمولی جهت کاور کردن فرشتان استفاده کنید و آنها را از صدمات احتمالی مثل ریخته شدن مایعات ، شیرکاکائو ، شربت محافظت کنید .اما ظاهر روفرشی و جمع شدن مداوم آن زیر پا شما را اذیت کرده باشد.

تولیدکنندگان کاور فرش ، طرح جدیدی از روفرشی ها را ارائه کرده اند که علاوه بر طرح های قشنگشان ، بسیار مبتکرانه می باشند این ابتکار که توسط طراحان کاور ارائه شده ، روکش دار بودن کاورهای جدید است.

کاورهای جدید دورتادور خود کش دارند و شما می توانید مثل کاور تشک آن را دور تادور فرشتان قرار دهید . نحوه ی استفاده از روفرشی کشدار بسیار ساده است .فقط کافیست لبه های کشدار را زیر فرشتان قرار دهید تا تمام گوشه های فرشتان را در پناه خودش محفوظ نگه دارد. با استفاده از روفرشی های کشدار دیگر نگران بهم ریختگی ریشه های فرشتان نخواهید بود آنها نیز بطور کامل زیر روفرشی از بد رنگ شدن در امان خواهند ماند.

این روفرشی ها از جنس مخمل فشرده ( اغلب شانل ) هستند کاملا مرغوب و سبک وزن می باشند . برخلاف روفرشی های ساده ،نسل جدید کاورها شامل انواع طراحی های بی نظیر و خیره کننده است که مانند تصاویر و مناظر رنگی کف خانه تان خواهند درخشید. نقش و نگارهای گل دار ، پروانه ای ، راه راهی ، سنتی و مدرن از جمله طراحی های این کاورها هستند .

استفاده از روفرشی کشدار ، نظم و ترتیب را به منزل شما هدیه می بخشد.شما وبچه هایتان در طول روز بروی کاور روکشدار رفت و آمد کنید، بازی کنید ، غذا بخورید و همچنان شاهد صاف وثابت بودن آن باشید.بدون هیچ گونه تا خوردگی و جمع شدگی.به خاطر داشتن وزن سبک ، در صورت آلودگی خیلی راحت آن را می توانید جمع کنید و در لباسشویی قرار دهید .

شرکت فروش روفرشی کشدار مخملی

شرکت فروش روفرشی کشدار مخملی شرکت فروش روفرشی کشدار مخملی به عنوان مرکز ارائه انواع کاور فرش داخلی و خارجی به فعالیت می پردازد. فروش روفرشی کشدار عمده از قبیل فعالیت های این مرکز است که روزانه تعداد بالایی از این محصول را در انواع 6 متری ،9 متری و 12 متری به صورت عمده به فروش می رساند . این شرکت همچنین از طریق نمایندگی های مستقر در سایر شهرها به ارائه روفرشی با تخفیف ویژه می پردازد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *