روفرشی را می توان یکی از اقلام گستردنی محسوب نمود که روی فرش پهن شده و مانع از ایجاد آسیب یا کثیفی در آن می شود، بخصوص اگر رنگ فرش روشن باشد، تاثیر روفرشی، بیشتر احساس خواهد ش.. اما در اشاره به یکی از بهترین مدل روفرشی که کارکردی بهتر از سایر مدل ها را داشته و توسط برترین کارخانجات تولید روفرشی رونمایی گشته، می توان روفرشی 12 متری کشدار را نام برد که به هیچ وجه سُر نخورده و مرتب سر جای خود باقی خواهد ماند.

کارخانه تولید روفرشی 12 متری کشدار

علت محبوبیت روفرشی 12 متری کشدار

علت محبوبیت روفرشی 12 متری کشدار یکی از مدل های روفرشی که همراه با سایز استاندارد نیز بوده و در قسمت پذیرایی منزل یا اتاق نشیمن از آن استفاده می نمایند، روفرشی 12 متری کشدار می باشد که به دلیل برخورداری از کش در چهار طرف خود، به خوبی روی فرش کیپ می شود.

در ادامه می خواهیم علت محبوبیت روفرشی کشدار را مورد بررسی قرار دهیم که در این خصوص می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. این نوع روفرشی به دلیل قابلیت ویژه خود، از چروک شدن و سُر خوردن در امان مانده و لذا از به هم ریختگی و بی نظمی آن جلوگیری خواهد شد.
  2. از لحاظ جنس و ظاهر، بسیار شبیه به فرش بوده و شاید در نگاه اول متوجه تفاوت آنها نشوید.
  3. ضخامت مناسبی داشته و نسبت به شستشو مقاوم می باشد، یعنی نه ظاهر و نه کیفیت آن دستخوش تغییر نخواهند شد.
  4. طرح های موجود در آن از روی طرح های مربوط به فرش، چه بسا طرح فرش دستباف الگوبرداری شده و از این رو زیبایی خاصی را به تصویر می کشند.

فروش مستقیم روفرشی 12 متری کشدار

فروش مستقیم روفرشی 12 متری کشدار از آنجا که فرش از اقلام لوکس و گرانقیمت منزل به شمار می آید، لذا باید بهترین نحوه نگهداری و مراقبت را از آن به عمل آورد که یکی از آنها استفاده از روفرشی می باشد.
در واقع روفرشی به پارچه ای طرحدار و مناسب اشاره دارد که همراه با ابعاد بزرگ و ضخامت نسبتاً زیاد بوده که گاهاً از آن به منظور پوشاندن عیب های ظاهری فرش استفاده کرده و یا روی فرش های تمیز و تازه پهن می کنند تا آلودگی یا عیبی متوجه آنها نشود.

همچنین باید بگوییم روفرشی بخصوص در خانه هایی که بچه کوچک دارند و هر لحظه ممکن است در اثر شیطنت او، فرش در معرض کثیفی یا صدمه قرار گیرد، بسیار مفید و موثر واقع شده و اثربخشی خود را بروز خواهد داد.

حال با توجه به ضرورت و اهمیت این محصول است که اقداماتی مناسب در راستای فروش روفرشی به صورت مستقیم و از طریق مراکز عرضه کننده خاص از جمله این مجموعه انجام گرفته و می توانید انواع روفرشی 12 متری کشدار باکیفیت و قیمت مناسب را همراه با این مدل های کلی سفارش دهید:

  • روفرشی کشدار مدل مدرن: متشکل از الیاف مخملی بوده و معمولاً دو طرفه می باشند، زیبایی بسیاری را به همراه داشته و کاملاً مناسب برای دکوراسیون های امروزی خواهند بود.
  • روفرشی کشدار مدل کلاسیک: از میزان ضخامت کمتری برخوردار بوده و به همین دلیل برای پیک نیک و مسافرت می توان از آن بهره برد، ضمناً به دلیل برخورداری از طرح های سنتی و کلاسیک مثل خشتی، لچک، ترنج و … چنین عنوانی را گرفته اند.

1 دیدگاه

  • سلام. روفرشی 12 متری از سایت شما سفارش دادم . ضخامت مناسبی داشته و نسبت به شستشو مقاوم است یعنی نه ظاهر و نه کیفیت آن تغییر نکرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *