خوشبختانه در کشور ایران بزرگترین و معروف ترین کارخانه های تولید در حوزه تولید محصولات مختلف به فعالیت مشغول هستند. کارخانه تولید روفرشی نه متری از فعال ترین و معروف ترین این کارخانه ها به شمار می روند که سالانه هزاران نوع از این محصول برای بازار های داخلی و حتی خارجی در این کارخانه ها تولید می شود. استفاده از الیاف و متریال های درجه یک، دستگاه های پیشرفته مدرن، افراد با تجربه و متعهد از اهداف مهم این کارخانه ها برای تولید انواع روفرشی های نه متری می باشد.

کارخانه تولید روفرشی نه متری

آشنایی با انواع روفرشی نه متری

آشنایی با انواع روفرشی نه متری امروزه به منظور محافظت از فرش ها در تمامی منازل از روفرشی استفاده می شود. روفرشی ها در حفظ ارزش فرش و همچنین کیفیت آن، افزایش مدت زمان طول عمر و حفظ زیبایی آن تاثیر فراوانی دارند. در سال های اخیر تنوع در طرح و مدل و رنگ بندی این محصول بسیار افزایش یافته است که دلیل آن متفاوت بودن سلیقه ها و کاربردهای مختلف این محصول برای قسمت های مختلف یک ساختمان می باشد.

روفرشی های در ابعاد و سایز های مختلف تولید و تهیه می شوند که از کاربردی ترین و محبوب ترین آنها در بین خریداران و مشتریان می توان به: روفرشی نه متری اشاره کرد که دارای اندازه ای استاندارد و مناسب با وزن سبک می باشد.

این محصول دارای انواع مختلفی از جهت: طرح و مدل، رنگ بندی، جنس و غیره می باشد که از انواع جنس ها و متریال های آن می توان به روفرشی های نه متری مخمل، نخی، پلاستیکی، ابریشمی و غیره اشاره کرد که هر کدام از اینها در رنگ های متنوعی نیز تولید شده اند. از انواع دیگر این محصول از جهت طرح می توان به طرح های گلدار، طرح ساده و مدرن، عروسکی برای اتاق کودکان و غیره اشاره کرد.

توزیع مستقیم روفرشی نه متری

توزیع مستقیم روفرشی نه متری توزیع مستقیم روفرشی نه متری به صورت گسترده و فراوان توسط بهترین تولید کننده ها در بازارهای داخلی انجام می شود. روش مستقیم از شایع ترین و محبوب ترین روش ها برای توزیع این محصول می باشد که امروزه مورد پسند و محبوبیت بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. در توزیع مستقیم به دلیل نبود انواع واسطه ها و همچنین توزیع مستقیم توسط تولید کننده به مصرف کننده تمامی هزینه های اضافی به طور کامل حذف می شود.

در توزیع به روش مستقیم، محصول مورد نظر پس از آنکه به طور کامل تولید و بسته بندی شده، به بازار های خرید و فروش در سراسر کشور با مناسب ترین قیمت پخش می شود تا خریداران متناسب با نیاز خود اقدام به خریداری این محصول نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *