بزرگترین و مجرب ترین کارخانجات تولید روفرشی در کشور، از محصولی جدید رونمایی کرده اند که آن، روفرشی مدل فرش می باشد، این گستردنیِ بسیار زیبا که جای خود را در منازل امروزی، حسابی باز کرده، شباهت زیادی به فرش داشته و چه بسا که کسی متوجه تفاوت آنها نشود. در واقع با این مدل از روفرشی مدرن، می توان یک تیر و دو نشان زد، یعنی هم عمر فرش های اصلی را افزایش داد و هم تنوعی را از لحاظ ظاهری در خانه ایجاد نمود.

کارخانه تولید روفرشی مدل فرش

روفرشی مدل فرش چه ویژگی هایی دارد؟

روفرشی مدل فرش چه ویژگی هایی دارد؟ روفرشی، محصولی است گستردنی که روی فرش اصلی پهن شده و به منظور مراقبت از آن مورد استفاده قرار می گیرد، برخی از منازل، همیشه از روفرشی استفاده کرده و بعضی دیگر هم گهگاهی به سراغ پهن کردن روفرشی می روند.
در مجموع این محصول مفید و در عین حال زیبا، از استهلاک فرش های گرانقیمت جلوگیری کرده و از طرفی با نمای زیبای خود، جلوه خوشایندی را به فضای خانه می بخشد.

اما در اشاره به یکی از جذاب ترین و تاپ ترین طرح و یا مدل روفرشی که درصد استفاده از آن، رو به افزایش می باشد، می توان روفرشی مدل فرش را نام برد که از چنین ویژگی هایی برخوردار می باشد:

 1. این روفرشی زیبا از طرح های فرش اصلی برخوردار بوده و همان زیبایی را به تصویر می کشد، حتی گاهی بیشتر از فرش اصلی.
 2. جنس های متعددی به این گروه از محصولات، اختصاص یافته که بهترین نوع آنها روفرشی طرح فرش ابریشمی و روفرشی مخمل می باشند.
 3. این نوع از روفرشی ها، نه تنها جلوه‌ی تک و خاصی نسبت به روفرشی های دیگر دارند، بلکه دارای بافت و تراکم زیادی بوده و بنابراین دوام خیلی خوبی دارند.
 4. از جنس نرم و مناسبی برخوردار بوده و اثری از زبری یا خشکی در آنها نخواهد بود.
 5. پهنا و عرض زیادی داشته و تمام سطح فرش را به خوبی پوشش می دهند.
 6. متناسب با سایزهای مختلف انواع فرش اصلی تولید گشته و در ابعاد 6 متری، 9 متری، 12 و 24 متری موجود می باشند.

توزیع کننده روفرشی مدل فرش

توزیع کننده روفرشی مدل فرش روفرشی مدل فرش را می توان یکی از پرفروش ترین آیتم های موجود به شمار آورد، این روفرشی زیبا، علاوه بر طرح دلپسند، از کیفیت ممتازی نیز بهره برده و از این رو به محبوبیت بسیاری دست یافته است.
اکنون اگر تصمیم به خرید عمده روفرشی مدل فرش گرفته اید، می توانید با مراجعه به برترین مجموعه های توزیع کننده روفرشی همچون این مرکز، اقدام به سفارش آن نموده و در نهایت از چنین محصولاتی بهره مند شوید:

 • روفرشی مدل فرش در برندهای ایرانی و ترک
 • با ثبات رنگ و کیفیت
 • همراه با شکل های متنوع و جالب مانند روفرشی طرح گرد، طرح مربع و طرح مستطیلی
 • دارای نقوش ریز و درشت، سنتی و مدرن
 • همراه با رنگبندی گوناگون و متناسب با هر سلیقه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *