روفرشی ایرانی طرح سنتی و مدرن دارد و طرح سنتی شبیه طرح فرش های دست بافت و ماشینی هستن و طرح مدرن که امروزی هم هست بسیار نزدیک به فرش است و پخش روفرشی در بازار جایگاه اقتصادی خوبی دارد.

پخش کلی روفرشی پارچه ای ایرانی

ویژگی های قابل توجه روفرشی پارچه ای

ویژگی های قابل توجه روفرشی پارچه ای روفرشی پارچه ای در ایران بسیار قدمت دارد اوایل برای حفاظت از فرش های دستباف دوخته می شد که البته امروزه نیز همین استفاده را دارد ولی به عنوان زیر انداز نیز استفاده می شود.

از ویژگی های خوب روفرشی سبک بودن آن در حمل و نقل است، تنوع و زیبایی روفرشی ها بسیار زیاد است و همانند فرش طراحی می شود و زیبایی خانه را دو چندان می کند و البته از فرش در برابر نور آفتاب یا لکه های احتمالی بر روی فرش های گران قیمت و به خصوص رنگ روشن حفاظت میکند

جنس روفرشی ها مختلف است برخی ضخیم تر و شباهت بیشتری به فرش دارن برخی نازک تر هستند، برخی سنتی هستند و برخی مدرن واین یک امتیاز است که همه با هر سلیقه ای می توانند انتخاب کنند.

برخی افراد که نمی خواهند هزینه ی زیادی برای تغییر فرش ها صرف کنند می توانند از روفرشی های طرح فرش استفاده کنند که هم از نظر قیمت بسیار ارزان هستن وهم می توانند با هزینه ی کمتر تغییرات مد نظر خود را ایجاد کنند واین یک ویژگی خوب است که مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد و همه به خرید روفرشی روی می اورند.

خرید بدون واسطه روفرشی پارچه ای ایرانی

خرید بدون واسطه روفرشی پارچه ای ایرانی خرید روفرشی بدون واسطه هم می تواند به صورت حضوری از پخش کننده و تولید کننده و نمایندگی های موجود در این عرصه باشد و هم به صورت اینترنتی که این روش امروزه بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته زیرا بسیار آسان تر است و خیلی راحت می توان انواع و اقسام روفرشی ها را دید و انتخاب کرد.

همین بدون واسطه خرید کردن باعث می شود که واسطه ها حذف شده درنتیجه هزینه ی اضافی که آنها به عنوان سود از آن خود می کردند نیز حذف شده و محصول با قیمت پایینتری بدست مشتری می رسد.

این امر از نظر اقتصادی هم برای تولید کننده وهم برای مصرف کننده بسیار به صرفه است و باعث فروش بیشتر شده و در مقابل خرید بیشتری هم صورت می گیرد و باعث رشد اقتصادی می شود.

این خرید بدون واسطه فایده ی دیگری که دارد این است که از نظر جنس و کیفیت مطمئن است زیرا از خود تولید کننده خریداری می شود و جنس نامرغوب که در بازار زیاد هم است را بجای جنس باکیفیت به مصرف کننده نمی دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *