روفرشی پوششی پارچه ای است که با ضخامتی که دارد از فرش ها در برابر کثیفی ها و آسیب ها محافظت کرده و باعث می شود فرش مدت زمان بیشتری تمیز نگه داشته شود و به کیفیت و بافت فرش آسیب چندانی وارد نشود روفرشی فرش را از آسیب های احتمالی مانند سوخته شدن، پارگی، کثیفی، آسیب به خواب فرش و … محافظت می کند از طرفی در صورت کثیف شدن روفرشی شستن و حمل آن راحت تر و کم هزینه تر از فرش است.

روفرشی ها داری اشکال و ابعاد مختلفی هستند که روفرشی مستطیلی کاربرد بیشتری نسبت به روفرشی دایره ای و مربعی دارد و از اهمیت بالاتری برخوردار است. تولید روفرشی با توجه به عوامل مختلفی مانند: سلیقه، طرح و بافت، جنس، قیمت و… تولید و عرضه میشود.

روفرشی ها با جنس های مختلفی بافته میشوند به عنوان نمونه روفرشی بافته شده با پلی استر از ضخامت بالاتر و وزن سبک تر و استحکام بیشتری برخوردار است. رو فرشی ها به دلیل تنوع طرح و رنگ و جلوه زیبایی و تزئیناتی که به ارمغان می آورند بسیار مورد پسند و توجه خانم های خانه دار امروزی قرار گرفته اند که روفرشی ترک متری یکی از این مدل های روفرشی است.

پخش عمده روفرشی ترک متری

مشخصات ظاهری روفرشی ترک متری

مشخصات ظاهری روفرشی ترک متری برند های مختلفی در تولید روفرشی با هم در حال رقابت هستند که روفرشی ترک متری به دلیل کیفیت بالاتر، زیبایی، عمری طولانی، ابریشمی و براق بودن و برخورداری از طرح و رنگ های متنوع محبوبیت بیشتری دارد.

یکی از دلایل مهم مورد استقبال قرار گرفتن روفرشی ترک وجود کش در پشت رو فرشی است که علاوه بر دارا بودن کش دور تا دور رو فرشی دو کش در پشت آن قرار دارد که باعث کاور شدن و فیت شدن روفرشی با فرش است که مانع جمع شدن و سر خوردن آن میشود .

روفرشی کشدار ترک به دو جنس روفرشی مخمل ترک و روفرشی ابریشم فوم دار تقسیم میشود همچنین روفرشی ترک شامل سه طرحِ کلاسیک، فانتزی و سه بُعدی میباشد که به تازگی طرح سه بعدی دیجیتال جایگاه خاصی در بین مشتریان به خود اختصاص داده است. روفرشی کشدار ترک متری به دلیل جنس نانوی آن نیاز به شستشو زیاد نخواهد داشت اما در صورت لزوم قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را دارد.

قیمت‌ روز روفرشی ترک متری

قیمت‌ روز روفرشی ترک متری قیمت روفرشی ترک متری و با توجه به ابعاد آن مشخص می شود به عبارتی دیگر اندازه طول و عرض روفرشی تاثیر مستقیمی بر قیمت دارد بنابرین هر چقدر طول و عرض روفرشی بیشتر باشد قیمت آن بیشتر است علاوه بر ابعاد عوامل دیگری مانند جنس، وزن و نخ در تعیین قیمت موثر بوده و قیمت ها را متغییر کرده است. روفرشی ها دارای ابعاد مختلف سه متری، شش متری، نه متری ، دوازده متری و … هستند که تولید و به بازار عرضه می شوند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *