روفرشی طوسی ساده از جمله پارچه های ضخیم طوسی رنگ می باشد که آن را بر روی فرش می کشند تا مانع از هر گونه پاخوردگی فرش یا نفوذ گرد و خاک به آن گردند.

همچنین بسیاری از افراد با کشیدن روفرشی طوسی بر سطح فرش‌ها عیوب احتمالی انواع فرش‌ها را نیز برطرف می‌نمایند. بنابراین با توجه به چرک تاب بودن این روفرشی ها تقاضا برای خرید آنها از سوی مشتریان بالا می‌باشد و پخش انواع روفرشی طوس ساده به صورت های مختلفی میسر گردیده است.

پخش انواع روفرشی طوسی ساده

بارز ترین ویژگی روفرشی ساده

بارز ترین ویژگی روفرشی ساده برخی از ویژگی ها و خصوصیات بارز روفرشی ساده چیست؟

بسیاری از خانم ها دوست دارند خانه تمیز و زیبا داشته باشند به همین جهت برای تمیز ماندن قالی های خود از روفرشی های ساده استفاده می نمایند که رنگ آنها متناسب با دکوراسیون خانه می باشد.
استفاده از روفرشی های ساده بر روی انواع فرش ها موجب می شود تا فرش ها از تابش نور مستقیم آفتاب، هر گونه پاخوردگی و … حفظ گردد و دیرتر خراب شوند و بدین ترتیب زیبایی خود را در مدت زمان طولانی تری حفظ نمایند.

روفرشی های ساده در حقیقت نوعی پارچه می باشند که از ضخامت بسیار زیادی برخوردار هستند و دارای خصوصیات و ویژگی های مختلفی می باشد که برخی از خواص و ویژگی های آنها را می توان این طور بیان کرد:

  • معمولا روفرشی های ساده بسیار نرم و لطیف هستند به طوری که پا گذاشتن بر روی آنها حس خوبی را به مخاطب منتقل می نماید.
  • این روفرشی ها دارای وزن بسیار سبک هستند و به همین جهت امکان جابه جایی آنها به راحتی میسر می گردد.
  • می توان گفت روفرشی های ساده به گونه ای تولید گردیده اند که امکان شستشویی آنها با دشت یا ماشین لباسشویی به راحتی میسر می گردد.
  • این روفرشی ها دارای ثبات رنگ بسیار زیادی هستند و بعد از شستشویی دچار تغییر رنگ نخواهند شد.
  • این محصولات دارای تراکم بالایی می باشند که موجب بافت مستحکم و بادوام آنها گردیده است و دارای هیچ گونه پرزدهی نمی باشند.

صادر کننده روفرشی طوسی ساده

صادر کننده روفرشی طوسی ساده امروزه انواع روفرشی های طوسی ساده در جنس های مختلفی همچون مخمل، ابریشم، پلی استر و … توسط برندهای سازنده در ابعاد مختلف تولید می گردد که با استقبال بالایی مشتریان داخلی و خارجی مواجه شده اند.

بنابراین صادرات روفرشی طوسی در حجم بالایی به کشورهای مختلف انجام می شود و به همین جهت صادر کننده روفرشی طوسی ساده به سود زیادی دست یافته است.

به طور کلی می توان گفت صادرات روفرشی ساده موجب می شود فواید بسیار زیادی برای مشتریان ایجاد نماید که این فواید به قرار زیر هستند:

  • پیشرفت اقتصادی کشور
  • جلوگیری از ورشکستگی کارخانجات تولیدی این محصول
  • رفع بیکاری جوانان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *