واردات روفرشی خارجی به کشور ایران توسط بهترین و ماهر ترین وارد کننده ها انجام می شود. در سال های اخیر به دلیل استقبال بی نظیر مشتریان داخلی از خرید این محصول و قیمت بسیار مناسب با وجود کیفیت عالی، واردات آن افزایش چشمگیری داشته است و اغلب واردات این محصول به روش عمده که از مزیت های بیشتری برخوردار بوده است، انجام می شود. در واردات عمده تعداد زیادی از این روفرشی ها در مدت زمان کوتاه به کشور ما وارد می شود.

واردات عمده روفرشی خارجی

علت محبوبیت روفرشی خارجی چیست؟

علت محبوبیت روفرشی خارجی چیست؟ امروزه با گران شدن قیمت فرش، استفاده از روفرشی ها نسبت به سال های قبل بسیار افزایش داشته است که دلیل اصلی آن حفاظت از فرش ها و نگهداری از آن برای مدت زمان بیشتر می باشد. روفرشی ها دارای دو مدل خارجی و ایرانی می باشند که هر کدام مزیت ها و ویژگی های مخصوص به خود را دارند.

نمونه های خارجی این محصول به دلایل متعددی از محبوبیت بیشتری در بین مشتریان داخلی برخوردار می باشند که در ادامه برخی از مهمترین دلایل این محبوبیت را برای شما ذکر خواهیم کرد. روفرشی های خارجی هیچ گونه حساسیت های پوستی را در پی ندارند و از ایجاد بیماری های پوستی مختلف نیز جلوگیری می کنند.

استفاده از متریال ها و الیاف های طبیعی و ارگانیک در تولید این محصول، رنگ بندی های متنوع و زیبا، طراحی در طرح و مدل های متفاوت اعم از: سنتی، کلاسیک، مدرن، نقش های بسیار زیاد و در عین حال ساده و مدرن، تولید در انواع مختلف و متناسب با مکان های گوناگون از جمله: اتاق خواب، اتاق کودک، سالن های پذیرایی، آشپزخانه و غیره، دوام و طول عمر بسیار زیاد، وزن سبک و استاندارد، تولید در ابعاد و سایز های مختلف، مقاومت فراوان در برابر انواع لکه ها، شست و شوی آسان و سریع، چند لایه بودن و غیره از مهمترین علت های محبوبیت این محصول در بین خریداران و متقاضیان داخلی می باشد.

پخش مستقیم روفرشی خارجی

پخش مستقیم روفرشی خارجی در سال های اخیر پخش روفرشی خارجی نسبت به مدل های داخلی از رونق و رواج قابل توجهی در بازار های داخلی برخوردار شده است. پخش این محصول به روش های مختلفی به خصوص روش هایی که مورد استقبال و پسند مشتریان قرار گرفته است، انجام می شود که از رایج ترین و عمده ترین آنها می توان به روش پخش مستقیم اشاره کرد.

در پخش مستقیم به دلیل نبود انواع واسطه ها در زمان توزیع و همچنین پخش بی واسطه این محصول از تولید کننده به مصرف کننده، تمامی هزینه های اضافی به صورت کامل حذف می شود و قیمت ها تا حد زیادی کاهش می یابد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *