روفرشی نه متری دارای اندازه مناسب است که معمولاً امروزه در آپارتمان ها به دلیل ابعاد مناسب ، از آن استفاده می‌شود .روفرشی ۹ متری در انواع رنگ ها ، طرح ها و مدل های متفاوت تولید میشود. ذهن خانم‌های خانه‌دار معمولاً درگیر مسائل تمیزی خانه است و در این میان فرش ها از اهمیت بسزایی برخوردارند روفرشی ۹ متری در ابعاد مناسب خود می تواند این مهم را پوشش دهد.جهت جلوگیری از آسیب به فرش‌ها راه های متفاوتی وجود دارد که یکی از آن راه ها استفاده از روفرشی می باشد، البته طرح و رنگ و زیبایی در این زمینه درخور توجه است.

واحد توزیع روفرشی نه متری شیک

آشنایی با انواع روفرشی نه متری

آشنایی با انواع روفرشی نه متری ابعاد فرش های ۹ متری معمولاً دو و نیم در سه و نیم متر است ولی در اصطلاح کلی به آنها ۹ متر گفته می‌شود، اما در حقیقت ۸.۷۵ متر مربع است و با آن چیزی که در عرف بازار به آن ۹ متر می گویند ۲۵ سانتی متر اختلاف اندازه دارد. البته به ندرت فرشهای ۳ * ۳ نیز تولید می گردد که بسیار تعداد آنها کم است و ممکن است فرشی با این ابعاد نیز در بازار موجود باشد.

اما باید دید تفاوت در این اندازه ها به چه دلیل است یکی از دلایل مهم تغییر در ابعاد فرش ، زیبایی فرش است زیرا که فرش بهتر است به شکل مستطیل باشد تا مربع که بتواند زیبایی خود را حفظ کند .به همین دلیل به اندازه ۲۵ سانتی‌متر از ابعاد فرش کم می نمایند تا به صورت زیبا رخ نماید و جلوه کند. این امر در ارتباط با روفرشی ها نیز مصداق دارد چراکه روفرشیهای ۹ متری نیز به صورت مستطیلی تهیه و روانه بازار میگردند.

روفرشی یک پارچه بسیار ضخیم و قالی شکل است که در ابعاد مختلف تهیه می‌شود و قالی را از انواع صدمه ها ، پا خوردن و کهنگی حفظ میکند. این محصول نه تنها برای روی قالی ها بلکه به دلیل سبک و قابل حمل بودن برای گردش و سفر نیز استفاده می‌شود.

روفرشی دارای انواع مختلفی است از جمله ؛ مدرن، ترک کشدار، کلاسیک ، مدرن ابریشمی و انواع متفاوت دیگر درانواع طرح ها و رنگ ها .

روفرشی سه بعدی نیز از انواع جدید روفرشی است که توجه طرفداران فراوانی را به خود جلب نموده است و خریداران فراوانی دارد.

مرکز خرید روفرشی نه متری جدید

مرکز خرید روفرشی نه متری جدید

جهت خرید روفرشی جدید میتوان به فروشگاه‌های ارائه دهنده این کالا به صورت حضوری مراجعه کرد و روفرشی را تهیه نمود . توزیع روفرشی متری و بالاخص روفرشی ۹ متری به صورت حضوری در فروشگاه های حضوری شهرها و همچنین به صورت مجازی در فروشگاه های اینترنتی فروش انواع کالاهای مربوط به این دسته قابل تهیه می باشد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *