روفرشی از همان لوازمی است که بیشتر ما نمونه آن را بر روی فرش در زمان خوردن غذا پهن شده زیر سفره دیده ایم، همان پارچه خوش نقش و نگاری که از کثیف شدن فرش جهیزیه مادرمان جلوگیری کرده و به راحتی شسته می شد. امروزه این و فرشی ها مدل هایی بسیار متنوع و از پارچه های بسیار زیبا تولید و بافته می شوند که هیچ کم از نق خود فرش نداشته و هم از آن محافظت کرده و هم به ایجاد تنوع در خانه کمک می کنند. برای کسب اطلاعات درباره روفرشی 12 متری مخمل با ما باشید.

مرکز پخش روفرشی 12 متری مخمل

معرفی بهترین روفرشی 12 متری مخمل

معرفی بهترین روفرشی 12 متری مخمل روفرشی ها همان طور که از نامشان نیز مشخص است به عنوان یک محافظ پارچه ای برای جلوگیری از کثیفی و خراب شدن فرش ها به کار میروند زیرا فرش های دست بافت بسیار سنگین بوده و شستن و تمیز کردن آن ها کار سختی می باشد از طرفی هم فرش ها جزو لوازمی هستند که امکان تعویض آن ها آن هم زود به زور کار سختی بوده و بسیار هزینه بر می باشد.

فروش روفرشی ها در مدل های ساده کلاسیک، مدرن و انواع پاکتی یا کش دار جدید و در اندازه های متفاوت انجام می گردد که از پارچه های متفاوتی تهیه شده است.

یکی از انواع بسیار پر طرفدار این کالا انواع دوخته شده از مخمل می باشند، روفرشی های مخمل با طرح های واقعا زیبا و نقش و نگارهای برجسته یا ساده به صورت متری و همین طور کشی در اندازه های استاندارد قابل تهیه بر اساس ابعاد فرش می باشند.

انواع ساده به صورت کاملا ساده و کلاسیک بر رو فرش ها پهن می شوند ولی انواع کش دارد به زیبایی کامل روی فرش کشیده شده و تکان نمی خورند که بهترین گزینه برای خانه های دارای کودک می باشند.

عمده فروشی روفرشی 12 متری مخمل

عمده فروشی روفرشی 12 متری مخمل روفرشی ها از جمله لوازمی هستند که در خانه اکثر ایرانیان به دلیل استفاده بسیار از انواع فرش های نفیس دست بافت ابریشمی و پشمی وجود داشته و استفاده می شوند، یکی از بهترین روش های تهیه این کالا از عرضه کنندگان مستقیم و به صورت عمده می باشد که قیمتی بسیار مقرون به صرفه و مناسب خواهد داشت.

ما در این مجموعه به عنوان بزرگ ترین مرکز پخش روفرشی 12 متری مخمل به صورت مستقیم و دیگر انواع روفرشی با بیشترین میزان رنگ بندی و مدل و ابعاد گوناگون از برترین تولید کنندگان داخلی و خارجی به صورت عمده با شبکه توزیع سراسری در همه جای کشور در خدمت هموطنان عزیز می باشد، با شماره های موجود در همین صفحه با همکاران ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *