روفرشی ها جزء جدید ترین لوازم منزل می باشند که بسیار کاربردی و ضروری هستند. روفرشی ها بر‌ روی فرش های داخل منازل قرار می گیرند و آن ها را از گرد و غبار و آلودگی هایی که به وجود می آید حفظ نماید. روفرشی ها مدل ها، ابعاد و اندازه های بسیار مختلف و متنوعی دارد و اشخاص با توجه به نیاز و خواسته خود می توانند انواع آن ها را تهیه کنند. مرکز صادرات و پخش روفرشی دور کشدار، بهترین و با کیفیت ترین رو فرشی ها را در رنگ ها و طرح های مختلفی به مشتریان و متقاضیان خود عرضه می کند.

مرکز پخش روفرشی دور کشدار

روش نگهداری از روفرشی دور کشدار

روش نگهداری از روفرشی دور کشدار روش های نگهداری از روفرشی های دور کشدار بسیار متعدد و مختلف می باشد. یکی از مهم ترین کار هایی که انجام می شود این است که رو فرشی ها را هفته ای یکبار با ماشین لباسشویی، شستشو داده تا آلودگی ها و پرز های موجود در روی آن ها به عمق روفرشی نفوذ نکند و پاکیزه بماند.

راه بعدی برای نگهداری این روفرشی ها این است که از روفرشی هایی استفاده شود که دارای پارچه های سبک و راحت باشند تا به راحتی شستشو شوند و به خوبی تمیز شوند و اگر از پارچه های سفت و سخت استفاده شود، در هنگام تمیز کردن به مشکل برخورده و کار تمیز کردن دشوار می شود.

راه بعدی نگهداری این روفرشی ها این است از پرز گیر های فرشی استفاده شود. این دستگاه های پرز گیر به راحتی پرز های سطح فرش را گرفته و از بین می برد و نیازی به شستشو و ماده های شوینده ندارد.

ارائه کننده روفرشی دور کشدار

ارائه کننده  روفرشی دور کشدار مرکز ارائه کننده روفرشی جدید طرح فرش کشدار، بهترین و با کیفیت ترین روفرشی ها را با اندازه ها و ابعاد مختلف به مشتریان و متقاضیان خود عرضه می کند. قیمت نهایی این روفرشی ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به بررسی برخی از آن ها می پردازیم:

اولین عامل تعیین کننده قیمت نهایی این روفرشی ها، اندازه و متراژ و ابعاد آن ها است. روفرشی هایی که سایز های بزرگ با متراژ های بالا دارند، نسبت به روفرشی های کوچک و کوتاه تر قیمت بیشتری داشته و گران تر می باشند.

دومین عامل تعیین کننده قیمت نهایی روفرشی ها، طرح آن ها است. روفرشی هایی که دارای طرح های خاص و فرشی می باشند، نسبت به روفرشی ها با طرح و نقش های معمولی و ساده قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند.

سومین عامل تعیین کننده قیمت روفرشی ها، کش های استفاده شده در دوخت آن ها است. کش های پهن و ضخیم نسبت به کش های کوتاه و ظریف قیمت بیشتری دارند و قیمت نهایی روفرشی ها را افزایش می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *