مرکز عرضه روفرشی صادراتی، بهترین و مرغوب ترین نوع محصول را با تراکم بسیار عالی و ساخته شده با الیاف بسیار با کیفیت و از طرفی، در ابعاد و سایز های متفاوت، در سطحی وسیع و با حجمی زیاد در بازار عرضه می گردد و در صورت بر طرف کردن نیاز های داخلی، به کشور های دیگر صادر می شود. این مرکز برای رسیدن به تراز های بالا در بازار های صادرات جهانی، باید تنوع در ارائه این محصول را با کیفیت مناسب جز اهداف اصلی خود قرار دهد. مرکز عرضه روفرشی صادراتی

آشنایی با انواع روفرشی صادراتی

آشنایی با انواع روفرشی صادراتی روفرشی صادراتی، دارای انواع و مدل های مختلفی است، که هر کدام از آن ها مزیت ها، نوع بافت و طرح های مختص به خود را دارند. برای شناخت گونه های متنوع روفرشی، لازم است که نسبت به یک سری اطلاعات و مشخصات آن ها، آگاهی و اطلاعات لازم را کسب نمایید. یکی از انواع روفرشی صادراتی، نمونه سیمین است، که از طرح ها و نقش و نگار های زیبایی برخوردار بوده و با استفاده از نخ و الیاف پلی استر مرغوب بافته می گردد.

یکی از مزیت های اصلی این روفرشی صادراتی در مقایسه با سایر روفرشی ها، این است که از وزن بسیار سبکی بهره می برد و همین موضوع، شست و شو و حمل و نقل آن را آسان و راحت می کند. از طرفی، دارای استحکام و مقاومت بسیار زیادی در برابر عوامل و موارد آسیب پذیر و تخریب زا بهره می برد. این روفرشی، مانند لایه ای محافظ برای فرش عمل می کند و از رسیدن گرد و غبار به فرش جلوگیری های لازم را به عمل می آورد.

از دیگر انواع روفرشی های صادراتی که از محبوبیت زیادی بهره می برد و مورد استقبال بسیاری از افراد گرفته است، می توان به روفرشی شاهکار اشاره کرد. این محصول، دارای بافت بسیار ریز و ظریفی است و از کیفیت و مرغوبیت بسیار خوبی برخوردار می باشد. قابلیت شست و شو با انواع شوینده های مجاز را دارد و به هیچ عنوان رنگ پس نمی دهد. از این رو، ثبات رنگی بسیار خوبی دارد.

توزیع کننده عمده روفرشی صادراتی

توزیع کننده عمده روفرشی صادراتی توزیع کننده روفرشی صادراتی، طرح ها و انواع متنوعی از روفرشی را با توجه به استاندارد ها و معیار های صادراتی و داشتن خصوصیت هایی، از قبیل دوام و استحکام بالا در مقابل نور آفتاب و همچنین، در رنگ بندی های بسیار شیک و زیبا، به صورت عمده و خرده در بازار توزیع می کند.

قیمت روفرشی صادراتی به عواملی، مانند کیفیت نوع مواد و الیاف به کار رفته در ساخت آن، طرح ها و ثبات رنگ های مورد استفاده، ابعاد، نوع روفرشی و غیره اشاره کرد. هر چه تراکم الیافی روفرشی بالاتر باشد، از قیمت و نرخ به مراتب بیشتری بهره می برد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *