روفرشی یک فرش بافته شده دارای لایه ای ضخیم و سبک می باشد که برای پوشاندن یک نقطه از آن استفاده شده و کاربرد زیلو و گلیم های دیگر را دارد، این محصول دارای برند های متنوعی در کیفیت های مختلف است که با نخ و الیاف مصنوعی و گاهی طبیعی تهیه می گردد که دارای رنگ بندی متنوع و زیبا در طرح و نقشه های بینظیر و جالبی می باشد، روفرشی ترک یکی از نمونه های پر فروش این محصولات است که در ادامه به شرح بیشتر آن می پردازیم.

مرکز خرید روفرشی ترک

معرفی انواع روفرشی ترک

معرفی انواع روفرشی ترک همانطور که گفتیم روفرشی کاربرد بسیار زیادی در زندگی امروزه به خصوص منزل دارد که دارای انواع مختلفی در جنس های تولید شده اصیل و ترک می باشد و وابسته به جنس و کیفیت خود دارای قابلیت های مختلفی است، یکی از روفرشی های تولید شده در بهترین برند و نقشه روفرشی ترک می باشد که با زیبایی و جنس بینظیر خود به عنوان یک فرش برای نشیمن از آن استفاده می کنند.

روفرشی ترک از الیاف مصنوعی و طبیعی با کیفیتی منحصر به فرد تهیه شده است که توانسته است کیفیت آن را در مرحله شست و شو و استفاده بالا ببرد، زیبایی طرح های این روفرشی به جلب نظر علاقه مندان و مشتریان بسیار کمک کرده و افراد زیادی امروزه از این روفرشی استقبال کرده و آن را خریداری می نمایند، روفرشی ترک دارای انواع طرح و اندازه های مختلفی متناسب با سلیقه و نوع چیدمان می باشد که در ادامه به بیان آن می پردازیم.

انواع روفرشی ترک در طرح و کیفیت:

  1. روفرشی مخملی ترک: این روفرشی با طرح مخملی و رنگ های زیبای خود توانسته است پس از پهن کرده به منزل جلوه داده و نمای زیبایی را ایجاد کند همچنین کیفیت و جنس بینظیری در هنگام استفاده داشته که پس از شست و شو تغییر اندازه و رنگ نمی دهد.
  2. روفرشی کش دار ترک: این روفرشی نیز علاوه بر جنس و الیاف لطیف خود دارای قابلیت ویژه ای می باشد که در هنگام پهن کردن بر روی فرش جابه جا نگردد، کش های دوخته شد بر دور تا دور این محصول سبب محکم تر شدن رو فرشی و نلغزیدن آن بر روی فرش می شود.
  3. روفرشی مدرن و سه بعدی ترک: این نمونه محصول با طرح بافته شده زیبای خود توانسته است مخاطبان زیادی به همراه داشته و با سبک عالی خود به دیزاین و جلوه منزل کمک شایانی کند.

پخش کننده معتبر روفرشی ترک

پخش کننده  معتبر روفرشی ترک استقبال و استفاده فراوان از این محصول سب افزایش خرید روفرشی از مراکز فروش فرش و لوازم خانگی شده است که در کیفیت و جنس منحصر به فردی تولید گردیده است، این محصول در اندازه 3 متری، 6 متری و 12 متری تهیه شده است که با توجه به اندازه خود از قیمت ویژه ای برخوردار می باشد.

پایگاه اینترنتی ما یکی از مراکز پخش کننده روفرشی و عرضه آن به بازار می باشد که با در اختیار گذاشتن طرح های مختلف در رنگ و اندازه های متنوع به شما مشتریان و فروشندگان عزیر برای انتخاب بهتر محصول خود کمک می کند، برای خرید و ثبت محصول خود می توانید با شماره زیر برای تماس اقدام نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *