روفرشی زرکدار ترک کشدار شیراز یکی از مدرن و شیک ترین نوع روفرشی ها می باشد که به عنوان یک کاور برای فرش ها نیز استفاده می شود زیرا روفرشی ترک کشدار دارای کش هایی در ریشه های آن می باشد که باعث می شود که مانند روفرشی های معمولی بر روی فرش،موکت لیز نخورد و بر جای خود بدون هیچ تکانی باقی بماند.روفرشی های کشدار نیز دارای رنگ،بافت،طرح و کیفیت های گوناگونی موجود می باشد که می توان در قالی فروشی ها آن را خریداری کرد.مرکز انواع روفرشی ترک کشدار شیراز

نحوه تولید روفرشی ترک کشدار

نحوه تولید روفرشی ترک کشدار در قدیم فرش ها بر اثر نور خورشید، ریختن مواد غذایی بر روی آن، سوختن و… نابود می شدند و جلوه ی زیبایی به محیط خانه نمی دادند و باعث خریداری یک فرش دیگر می شدند اما امروزه برای اینکه فرش ها دچار آسیب دیدگی نشوند روفرشی جدید ترک کشدار تولید شده است که باعث ماندگاری بیشتر فرش می شود.

نحوه تولید روفرشی ها این طور می باشد که اول برای شروع مواد اولیه با کیفیت و مرغوب که شامل نخ طبیعی با جنس ابریشم،پنبه و… وارد کارخانه می شود سپس با طرح های مختلف که هیچ تفاوتی با فرش ها ندارد در انواع سایز و ابعاد تولید می شود و دور تا دور روفرشی را دارای کش می کنند که در هنگام قرار گرفتن بر روی قالی هیچ حرکتی نداشته باشد.

جنس روفرشی ها با فرش ها متفاوت می باشد اما از نظر طرح هیچ تفاوتی ندارند که برخی ها وقتی آن را از دور می بینند هیچ تفاوتی در آن با فرش حس نمی کنند اما جنس روفرشی دورکش نازک تر و کمی سخت تر از فرش است و دوام کمتری نیز دارند. از روفرشی ها برای محافظت از تارو پود فرش های گران بها استفاده می شود که افراد دوباره به خرید فرش های نفیس دیگر منجر نشوند.

قیمت تولیدی روفرشی ترک کشدار شیراز

قیمت تولیدی روفرشی ترک کشدار شیراز خرید روفرشی دوشانل با قیمت تولیدی روفرشی ترک بسیار به صرفه تر از خرید از فروشگاه های فرش می باشد زیرا قیمت تولیدی روفرشی خیلی به صرفه تر از قیمت های فروشگاه می باشد و انواع فروشگاه ها هر قیمتی که دوست دارند به مشتریان عرضه می کنند و به فکر مشتریان نیستند اما تولید کنندگان روفرشی سعی می کنند هم با مواد اولیه باکیفیت روفرشی ها را تولید کنند و هم با قیمت مناسب به بازار ارائه دهند.

قیمت روفرشی ها به سبب این که ویژگی های زیادی هم چون قابل شست و شو بودن، تنوع نقش و رنگ و کیفیت را دارا می باشد متفاوت است. تولید کنندگان تلاش می کنند که در انواع گوناگون روفرشی تولید کنند که افراد بر حسب سلیقه هایشان هر کدام را که دوست دارند با مکان و دکوراسیون خانه انتخاب و خریداری کنند.

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *