رنگبندی مختلف انواع روفرشی ساده

روفرشی ها دارای طرح های متفاوتی هستند. روفرشی طرح افشان روی فرش پهن می‌ شوند و از کثیف شدن انواع فرش ها جلوگیری می کنند. این رو فرشی ها به راحتی مورد شست و شو قرار می‌ گیرند و تمیز می‌ شوند.

مرجع فروش روفرشی طرح افشان سورمه ای را می‌ توان کارخانه‌ های تولیدی آن ها دانست که پس از تولید محصول اقدام به معرفی این محصولات در سایت های اینترنتی می کنند و آن را به قیمت درب کارخانه در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

رنگبندی مختلف انواع روفرشی ساده

روفرشی های ساده دارای رنگ بندی های مختلفی هستند انواع رنگ های بکار رفته در این روفرشی ها از زیبایی خیره کننده برخوردار هستند. این روفرشی ها همرنگ با فرش‌ های تولید شده می باشند و هر فرشی رو فرشی مخصوص به خود را دارا می‌ باشد و در همان طرح تولید شده است که انسان می تواند با سلیقه و دکور فرش خود روفرشی ها را خریداری کند.

در تولید این روفرشی ها از رنگ های همرنگ با فرش ها استفاده می شود و روفرشی طرح افشان سرمه ای نیز دارای ترکیب رنگی همین فرش های طرح افشان سرمه ای می باشد.

روفرشی ها به صورت ساده و زربافت موجود می باشند و در نوع جدید آن دارای کش می‌ باشد که این کش ها در زیر فرش ها قرار گرفته می‌ شود و از جمع شدن روفرشی ها جلوگیری می کند. روفرشی مشکی نیز یکی دیگر از انواع روفرشی ها می باشد که استفاده بسیار زیادی دارد. امروزه انواع و اقسام رنگ‌ های این رو فرشی ها موجود می باشد و از نوع کرم و گردوی گرفته تا سرمه‌ای و فیروزه‌ای را شامل می‌ شوند.

طرح جدید روفرشی ایرانی عمده

روفرشی های ایرانی عمده در نوع طرح دار و ساده موجود می باشد. انواع طرح دار این روفرشی ها بسیار زیبا هستند و جوابگوی تمامی سلیقه ها می باشد. روفرشی ها در تعداد زیاد و به صورت عمده تولید و در کشور توزیع می شوند و همگی آن ها دارای طراحی های جدید می باشد که با فرش ها ست هستند.

امروز استفاده از روفرشی طرحدار بسیار مورد پسند می باشد و هر کسی می کوشد تا با سلیقه خود رنگ و طرح مورد نظر روفرشی ها را انتخاب کند و مورد استفاده قرار دهد.طرح افشان یکی از طرح های بسیار جدید است که امروزه مورد پسند عموم مردم بوده و تقاضای بازار برای آنها بسیار زیاد است.

قیمت این فرش ها نسبت به سایر روفرشی ها بیشتر است و جدیدترین طرح آن ها را شامل می باشد. روفرشی سنتی فرش ایران نیز وجود دارد که طرح های آن ها بر حسب فرش های قدیمی است و الهام گرفته از انواع مختلف این فرش ها می باشند. با روفرشی به راحتی می‌ توان ظاهر فرش را عوض کرد و فرش های کهنه خود را نو کرد. همچنین روفرشی ها از فرش ها مواظبت می کنند و سبک هستند که برای پیک نیک و دورهمی های در پارک نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از بهترین متریال در تولید روفرشی

برای تولیدی روفرشی ها از بهترین متریال و نخ ها استفاده می شود. موادی که در تولید روفرشی ها به کار برده می شود از نخ های درجه یک می باشد و از پنبه و الیاف های طبیعی تولید شده اند. برای تولید این نخ ها، الیاف ها را به کارخانه ها انتقال می دهند.

سپس بهترین نخ را از آن ها تولید کرده و برای بافت روفرشی ها به کار می برند.

روفرشی های بافته شده از الیاف طبیعی دارای عمر بسیار زیادی هستند و همچنین دارای استقامت و استحکام بسیار زیادی هستند. برای تولید روفرشی ها از بهترین بافت ها استفاده می شود و در بافت این روفرشی ها همراه با نخ از زر ها استفاده می شود و باعث براقیت و زیبایی خیره کننده ای در روفرشی ها می شود.

هر چه مواد به کار رفته در روفرشی ها بهتر و مرغوب تر باشد طول عمر روفرشی ها نیز بیشتر است همچنین متریال به گونه ای هستند که قابلیت شست و شو دارند و به راحتی با دست و ماشین لباسشویی می توان انواع مختلف روفرشی را مورد شست و شو قرار داد.

کارخانه های متعدد در سطح کشور وجود دارد که تولید این روفرش ها را انجام می‌ دهند و بافت آن ها را بسیار زیبا و محکم می کنند. روفرشی یکی از وسایل های ضروری برای زندگی های مدرن امروز است و بیشتر برای کسانی مفید می باشد که بچه کوچک دارند و از کثیف شدن فرش ها جلوگیری می‌ کنند.

از این رو فرشی ها در دور همی ها و پارک ها نیز استفاده می‌ شود. این رو فرشی ها گزینه مناسبی برای پیک نیک ها چون قابلیت جابجایی دارند و به راحتی می‌ توان آن ها را جابجا کرد. همچنین شست و شوی آن ها را به راحتی با دست یا ماشین لباسشویی انجام می‌ شود و می توان آن ها را با آب گرم نیز شست.

سفارش خرید روفرشی طرح افشان سورمه ای

برای خرید روفرشی طرح افشان سرمه ای به راحتی می‌ توان از طریق سایت های معتبر اینترنتی ثبت سفارش کرد. این کارخانه و پس از آن که انواع مختلف روفرشی های خود را تولید کردند از طریق سایت های معتبر اینترنتی اقدام به معرفی محصولات خود می کنند و امکان خرید را برای مصرف کننده از درب همین کارخانه ها فراهم می سازند. مصرف‌ کننده می‌ تواند با ثبت سفارشات خود در این سایت ها، آن ها را درب منزل تحویل بگیرد و برای آن بهای درب کارخانه را پرداخت کنند.

در خرید اینترنتی قیمت ها بسیار کم و به صرفه می باشد و مصرف کنند نیازی به حضور در محل خرید ندارد و کلیه کار ها از طریق سایت های معتبر اینترنتی انجام می‌ شود. خرید روفرشی از فروشگاه‌ های سطح کشور انجام می‌ شود.

در این خرید صاحبان فروشگاه ها به عنوان واسطه‌ بین تولید کننده و مصرف‌ کننده عمل می کنند که ابتدا خود خرید عمده را با قیمت کمی انجام داده اند سپس آن ها را به بهای بیشتری در اختیار مصرف کننده قرار می‌ دهند.

این روش خرید برای مصرف مقرون به صرفه نمی باشد و جدا از هزینه های زیاد باید مدت زمانی را به آن اختصاص داد. صادرات روفرشی عمده از طریق فضای مجازی ثبت می شود و در اسرع زمان این محصولات ارسال می گردند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *