اگر قصد خرید روفرشی برای استفاده بر روی پارکت یا محافظت از فرش های دستبافت خود را دارید، ما مدهای جدید کشدار مخمل یا ابریشمی را به شما معرفی می کنیم. این محصولات مزیت های نسبی و کاربردی در برابر مدل های قدیمی و سنتی دارند. با توجه به این موارد قصد داریم به بررسی بهترین روش شستشوی روفرشی لبه کشدار بپردازیم. همچنین مرجع عرضه و مراکز پخش آنلاین را جهت خرید مطمئن معرفی می کنیم.

مرجع عرضه روفرشی لبه کشدار

روش شستشوی روفرشی لبه کشدار

روش شستشوی روفرشی لبه کشدار روفرشی های مدرن مدل های کشدار را شامل می شوند که در دو دسته لبه کشدار و زیر کشدار قرار می گیرند. مدل های زیر کشدار حاوی یک لایه چسبنده در تمامی سطح روفرشی است که از لیز خوردن آن جلوگیری می کند.
مدل های لبه کشدار که به روفرشی های دور کشدار نیز معروف هستند، گزینه مناسبی برای انداختن روی فرش های دستباف می باشند. توجه کنید که این روفرشی ها قابلیت کاور کردن بسیار بالایی داشته و به علت ضخامت مناسب از نفوذ هر گونه مایعات و لکه نیز جلوگیری می کنند.
همچنین باید اشاره کنیم که روش های مختلفی برای شستشوی روفرشی لبه کشدار وجود دارد که یکی از بهترین آنها استفاده از خدمات مراکز خشکشویی است. در صورت که قصد شستن این محصول در خانه را دارید، می توانید از لباسشویی اتوماتیک کمک بگیرید. چند نکته مهم جهت جلوگیری از خراب شدن کش روفرشی یا تغییر رنگ آن در هنگام شستشو عبارتند از:

  • حداکثر دمای آب مورد استفاده 30 درجه سانتی گراد باشد.
  • از شوینده های قوی مانند سفید کننده ها به هیچ عنوان استفاده نکنید.
  • شامپو فرش بهترین گزینه برای تمیز کردن روفرشی های مخمل و ابریشمی هستند.
  • از آویزان کردن روفرشی بلافاصله پس از شستن بر روی طناب خودداری کنید.

پخش کننده معتبر روفرشی لبه کشدار

پخش کننده معتبر روفرشی لبه کشدار عمده روفرشی های لبه کشدار عرضه شده در بازار، مدل های تولید داخل و وارداتی از کشور ترکیه هستند. در این میان طرح های بافته شده از مخمل و الیاف اکریلیک دو نمونه پرکاربرد و مقاوم در برابر هر نوع عامل محیطی به شمار می آیند.
توجه کنید که با توجه به تنوع طرح و رنگ این محصولات، انتخاب بهترین نوع روفرشی علاوه بر کیفیت بافت و الیاف آن باید بر اساس دکوراسیون منزل صورت گیرد. سعی کنید طرح های ساده با رنگ های خنثی را انتخاب کنید تا همخوانی بهترین با فرش، مبلمان و حتی رنگ پرده اتاق پذیرایی شما داشته باشند. البته باید خاطر نشان کنیم که شرکت های پخش کننده روفرشی معمولاً با توجه به نیاز عمده بازار مدل هایی در ابعاد و قیمت های مختلف عرضه می کنند.
با توجه به تنوع تولید، نمایندگان پخش و عرضه روفرشی این مرکز برای مشاوره آنلاین و ارسال جدیدترین انواع روفرشی لبه کشدار عمده آماده همکاری با خریداران و فعالین در سراسر کشور هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *