وجود رو فرشی های زیبا برای هر خانه ای مخصوصا خانه های ایرانی امری ضروری است زیرا از دیرباز ایرانی ها اهمیت زیادی به زیبایی و طرح و رنگ و سلامت فرشهایشان میدادند پس اگر فرش هایتان را دوست دارید باید حتما از رو فرشی استفاده کنید. یکی از انواع مناسب روفرشی برای خانه های ایرانی، روفرشی ۱۲ متری است. این روفرشی با اندازه فرش های ایرای همخوانی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه روفرشی های 12 متری با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

مراکز پخش روفرشی ۱۲ متری

5 ویژگی مهم روفرشی مخمل

5 ویژگی مهم روفرشی مخمل اگر فرش هایتان گرانبها است پس بهتر است از پارچه های گرانبها هم برای روفرشی هایتان استفاده کنید مثل روفرشی مخمل و یا ابریشم البته قیمت روفرشی های مخمل و ابریشم به طبع بسیار بالاست اما آنها ارزش خریدن را دارند.

روفرشی مخمل خصوصیات زیادی دارد که از جمله آنها می توان به زیبایی بی نظیر و چشم نواز آن اشاره کرد همچنین ظرافت بی همتای آن در کمال زیبایی عجیب هم هست البته مقاومت بالای این پارچه ظریف و زیبا هم چیزی است که به هیچ وجه نمیشود آن را نادیده گرفت. از هر جهت پارچه مخمل می تواند بهترین انتخاب برای جنس پارچه رو فرشی باشد. خصوصا برای افراد سخت پسند و خوش سلیقه.

شاید برای شما هم سوال باشد که اصلا این رو فرشی چیست؟ خب رو فرشی در واقع یک تکه پارچه برش خورده با طول و عرض مُعَیَن است که آن را روی فرش می اندازند تا مانع از کثیف شدن و یا خراب شدن فرش شوند. همانطور که گفتیم رو فرشی های مخمل قیمت بیشتری نسبت به روفرشی های معمولی دارند که البته در مقابل زیبایی و ظرافت و مقومت نرمی زیادزشان مبلغ ناچیزی محسوب می شود.

قیمت انواع روفرشی ۱۲ متری

قیمت انواع روفرشی ۱۲ متری قیمت رو فرشی بسته به جنس پارچه و اندازه آن و یا حتی محل زندگی شما متفاوت است اما برای این یک راهکار بسیار خوب و آسان سراغ دارم و آن هم خرید اینترنتی است. اگر قصد خرید روفرشی را دارید اما نمی دانید از یک فرووشگاه حضوری بخرید یا اینترنتی، پیشنهاد ما به شما خرید اینترنتی است زیرا شما با خرید اینترنتی رو فرشی وددیگر محصولات دلخواهتان می توانید مطمئن شوید که محصولتان را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن خریداری کرده اید، شما با خواندن نظرات میفهمید که کیفیت محصول چگونه است و قیمت آن هم قبل از خرید قابل دیدن اسنت پس می توانید با آسودگی خاطر خرید کنبد.

در پایان اگر سوال و یا انتقادی دارید میتوانید از طیق قسمت نظرات با متخصصان و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *