امروزه با رایج شدن زندگی آپارتمانی و نبود مکانی برای شست وشوی فرش ، شستن فرش ها را باید به قالی شویی سپرد که هزینه زیادی را به دلیل گرانی شوینده ها و سایر هزینه ها به خانواده ها،خصوصا در شهرهای بزرگ تحمیل می کند .

روفرشی یک پارچه ضخیمی است که در رنگها و طرح های مشابه فرش موجود است که فرش را از لک وآلودگی و اشعه های آفتاب که باعث پوسیدگی قالی می شود،حفط می کند. در ایران مراکز فروش زیادی روفرشی عمده را وارد بازار خرید مردم،می کنند.

مراکز عرضه روفرشی عمده

نکاتی درباره خرید روفرشی

نکاتی درباره خرید روفرشی برای خرید روفرشی ارزان و باکیفیت باید به نکاتی توجه کنیم تا از انتخاب خود پشیمان نشویم.

اول اینکه به جنس آن توجه کنیم و مدلی را انتخاب کنیم که، سبک تر و شست و شوی آن راحت تر باشد. دوم روفرشی بخریم که رنگ و طرح آن متناسب با فرش و وسایل خانه مان باشد.

روفرشی هایی بخریم که متناسب با اندازه فرشمان باشد و چه بهتر که به صورت دو رو باشد تا در صورت لکه شدن یک طرف،از طرف دیگر آن استفاده کنیم.

مراکز پخش روفرشی لبه کشدار

مراکز پخش روفرشی لبه کشدار روفرشی کشی ترک، که مجهز به کش در دورش است باعث می شود که رو فرشی دیگر از روی فرش لیز نخورد و ما را به دردسر نیندازد.

امروزه با توجه به افزایش تقاضای مردم به دلیل نبود شرایط سنتی شستو شوی قالی در خانه، این وسیله ی مهم و کار راه انداز چه در ایران و چه در خارج از کشور طرفداران زیادی دارد و مراکز تولیدی و پخش زیادی در سراسر کشور مشغول به کار هستند و حتی این محصول را به خارج از کشور صادر می کنند تا مورد استفاده قرار گیرد.

به این منظور تولید کنندگان ایرانی برای عرضه ی بهتر و فروش و پخش روفرشی در بسته بندی های مشتری پسند با کیفیت بسیار بالا و قیمتی مناسب به صورت عمده و جزئی اقدام به طراحی و راه اندازی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی کرده اند که افراد بتوانند در هر زمان و مکانی امکان خرید عمده رو فرشی را با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب، داشته باشند.

علاوه بر این شرکت ها و کارخانه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند اقدام به تاسیس و راه اندازی نمایندگی های فروش در سراسر کشور کرده اند تا افراد و شرکت های خارجی که وارد کننده این محصول هستند، بتوانند به راحتی این محصول را با قیمتی مناسب خریداری کنند.

به دلیل نظارت کامل کارخانه های تولید کننده این محصول بر سایت ها و فروشگاه های اینترنتی و همچنین نمایندگی های فروش، علاوه بر کیفیت بسیار بالا، از لحاظ قیمت بسیار ارزان تر و به صرفه تر خواهد بود و خرید مطمئن و با کیفیتی را برای افراد و شرکت ها به ارمغان می آورد.

. برای خرید عمده با کارشناسان فروش شرکت ما تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *