کاور فرش پوششی مناسب برای فرش است و از فرش در مقابل لک و کثیفی محافظت می کند و دارای جنس سبکی است که براحتی شست و شو می شود و دارای انواع مختلفی است که یک نوع از آن کاور فرش ضد آب است که از نفوذ آب به فرش جلوگیری می کند. قیمت کاور فرش ضد آب به اندازه، طرح جدید یا قدیمی بودن و جنس آن بستگی دارد که قیگت عمده آب پایین تر از قیمت خرده آن می باشد.

قیمت عمده کاور فرش ضد آب

ویژگی بارز کاور فرش ضد آب درجه یک

ویژگی بارز کاور فرش ضد آب درجه یک کف نه تنها جزء الزامی سازه هر ساختمانی است، بلکه یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون داخلی و در نتیجه تنها انتخاب درست است.کفپوش باید مسئولیت کامل را بر عهده بگیرد. طراحی اتاق و فضایی که در آن حاکم است تا حد زیادی به موادی که ترجیح می دهید و همچنین به ساختار پوشش کف، رنگ، الگو و سازگاری آن با سایر عناصر تزئینی بستگی دارد.

به همین دلیل علاوه بر فرش و کف پذیرایی رو فرشی نیز به اندازه فرش بر دکوراسیون منزل تاثیر می گذارد. کاور فرش ضد آب مرغوب از فرش ها به خوبی مراقبت می کند و از لک یا کثیف شدن آن جلوگیری می کند و تا حد امکان از نفوذ آب یا مایعات به فرش ها جلوگیری کرده و آب را روی سطح خود نگه می دارد. روفرشی مناسب روی فرش لیز نمی خورد و یا جمع نمی شود.

روفرشی ضد آب علاوه بر اینکه از نفوذ آب مقابله می کند هنگام راه رفتن روی آن پا لیز نمیخورد و علاوه بر ضد آب بودن دارای ظاهر زیبا و فرش مانند است و نرم و قابلیت شست و شوی راحتی دارد و بعد از شست و شو لک را در خود نگه نمی دارد و به خوبی روی فرش چسبیده و به عنوان کاور فرش عمل می کند و علاوه بر ویژگی های گفته شده سبک و قابل حمل می باشد.

فروش ویژه کاور فرش ضد آب

فروش ویژه کاور فرش ضد آب امروزه استفاده از روفرشی ها از نظر بانوان ماسب برای فرش ها می باشد، این محصول برای خانه هایی که بچه کوچک دارند و امکان تمیز کردن زود به زود فرش ها نیست گزینه ی مناسبی است که فروش آن از روش های مختلفی بخصوص از مراکز فروش فرش امکان پذیر است و یا بصورت اینترنتی از طریق مشاهده مدل های مختلف کاورهای فرش صورت می گیرد که شرکت ما یکی تولیدی روفرشی ضد آب مرغوب است که با قیمت های استثنایی آن را به مشتریان عرضه می کند. قیمت های فروش ما نسبت به سایر مکان ها به علت بی واسطه و مستقیم بودن پایین تر است و آن را در طرح ها و نقش های مختلف بیشتر شبیه به نقش فرش ها که با مدل فرش تفاوتی ندارد ارائه می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *