روفرشی ها زیر انداز های هستند که دارای تنوع طرح بالایی هستند و از رنگ بندی زیبایی برخوردار می باشند آن ها کاربردهای فراوانی دارند و برای طول عمر فرش ها مناسب هستند. همچنین سبب تمیز ماندن فرش ها می شوند.قیمت روفرشی نه متری ضد آب را می توان از طریق سایت های معتبر مجازی دریافت کرد و آن را به روش اینترنتی خریداری کرد.

قیمت روفرشی نه متری ضد آب

مقایسه روفرشی ترک با ایرانی

مقایسه روفرشی ترک با ایرانی کیفیت روفرشی های ترک با انواع روفرشی های ایرانی در یک حد می باشند و همه آن ها درجه یک و بسیار محکم هستند. در بافت این رو فرشی ها از انواع نخ های محکم و بافت های منظم استفاده می گردد، که دارای طول عمر بالایی هستند و در تولید این رو فرشی ها از نخ های درجه یک استفاده می گردد. طرح و نقش آن ها با همدیگر کمی متفاوت می باشد و روفرشی های اصیل ایرانی برگرفته از طرح های فرش اصیل ایرانی می باشد و نوع سنتی آن ها دارای محبوبیت بسیار زیادی است.

تنوع طرح و نقش این رو فرشی ها بسیار زیبا است و اکثراً تمایل به استفاده از مدل‌های ایرانی این رو فرشی ها را دارا می باشند.روفرشی کشدار ضد آب نوع جدید روفرشی ها می باشد که در زیر خود دارای کش ‌های می باشند که زیر فرش ها قرار می گیرد و سبب استحکام این رو فرشی ها می گردد، همچنین از جمع شدن آن ها جلوگیری می کند.

این رو فرشی ها دارای دوخت های محکم هستند که به راحتی باز نمی شوند. روفرشی سه متری نوع کوچک این روفرشی ها می باشد و بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که بچه کوچک دارند و آن ها را برای استفاده در پارک ها مناسب هستند. زیرا سبک بوده و به راحتی جا به جا می شود.

خرید بی واسطه روفرشی ارزان

خرید بی واسطه روفرشی ارزان خرید بی ‌واسطه رودفرشی ارزان از طرف کارخانه های تولید کننده این محصولات با قیمت اولیه انجام می ‌شود در این روش خرید واسطه ای در کار نیست و کلیه خرید از طریق فضای مجازی صورت می‌ گیرد و مصرف ‌کننده می‌ تواند کالای خریداری شده را درب منزل به راحتی تحویل بگیرد. این قیمت ها بسیار به صرفه می باشد و نیازی به جابجایی و حضور در محل خرید نیست و مصرف ‌کننده می ‌تواند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کند.

ولی خرید این رو فرشی را از طریق فروشگاه ‌های سطح کشور با واسطه انجام می ‌شود و صاحبان فروشگاه ها نقش واسطه ای بین تولید کننده و مصرف کننده را بر عهده دارند که سبب بیشتر شدن قیمت‌ ها می ‌شود و آن ها سود خود را از مشتری دریافت می‌ کنند و مصرف کننده باید یک بازه زمانی را برای خرید اختصاص دهد.

1 دیدگاه

  • سلام وقت بخیر
    من دو تا روفرشی نه متری ضداب خریدم یه مقدار مواد دارن و نازک هستن در عوض میشه تو ماشین لباسشویی شست طرحشون هم قشنگه البته یکیش ۱۰ سانت بلندتر بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *