فروش روفرشی کشدار 6 متری با طراحی زیبا و ضمانت اصالت کالا

روفرشی طرح سنتی یکی از زیباترین انواع روفرشی موجود در بازار است که معمولا کیفیت بسیار خوبی دارد و قیمت روفرشی طرح سنتی مناسب برای سلیقه های خاص تحت عوامل متعدد تغییر می کند و یکی از بهترین مراکز عرضه روفرشی طرح سنتی با بهترین کیفیت و نرخ ارزان شرکت ما می باشد.

روفرشی ابریشم ارزان قیمت و درجه یک

قیمت روفرشی طرح سنتی

اغلب مردم برای حفظ هر چه بیشتر فرشهای خود از روفرشی استفاده می کنند؛ به ویژه اگر فرش از نوع دستی و گران قیمت باشد و در این راستا روفرشی از طرحهای مختلف برخوردار است و یکی از زیباترین آن روفرشی طرح سنتی است که با طرح و نقشهای زیبای خود توانسته است خریداران فراوانی را جذب کند و بازار خرید و فروش آن از رونق بسیار خوبی برخوردار است.

روفرشی طرح سنتی فضایی کلاسیک و آرامش بخش در محیط و منزل ایجاد می کند، همچنین جنس بسیار خوبی داشته و در برابر شستشو تغییر رنگ نمی دهد و عمر طولانی دارد؛ علاوه بر این ظاهر شیک و جذابی داشته و تنوع در طرحهای سنتی آن باعث ایجاد دکوراسیون زیبا در خانه می شود و به همین دلیل توانسته است در بازار خریداران فراوانی را جذب کند و از این رو فروش پرسودی دارد؛ اما می توان اقدامات دیگری نیز انجام دارد تا میزان خرید روفرشی طرح سنتی رشد پیدا کند و یکی از مهمترین آنها در نظر گرفتن قیمت مناسب برای روفرشی است؛ زیرا برای بسیاری از خریداران در هنگام سفارش روفرشی در درجه اول قیمت آن اهمیت داشته و از معیارهای اصلی است.

در این صورت اگر تولید کنندگان یا فروشندگان برای روفرشی طرح سنتی قیمت مناسب و کمتری در مقایسه با رقبای آن در نظر بگیرند، رضایت خریداران جلب می شود و با افزایش تعداد مشتریان بر رونق میزان فروش محصول هم افزوده می شود که ترفندی کارآمد و مطلوب بوده و بسیاری از فروشندگان جهت رونق کسب و کار خود از آن استفاده می کنند و در این راستا حتما شما هم در بازار با قیمتهای گوناگون روفرشی طرح سنتی مواجه شده اید و می دانید عوامل گوناگونی در این زمینه تاثیر دارد که جهت آشنایی بیشتر شما در ادامه این مقاله به شرح برخی از آنها می پردازیم.

  • آنچه در ابتدا قیمت روفرشی طرح سنتی را تحت تاثیر قرار می دهد، کیفیت روفرشی است که اگر با الیاف مرغوب و بادوام تهیه شده باشد، کیفیت بهتر و طول عمر بیشتری خواهد داشت و به همان نسبت قیمت گرانتری دارد.
  • روفرشی طرح سنتی جنسهای مختلفی داشته و از ابریشم، مخمل، ترمه و غیره است و همین مسئله نرخ آن را تحت تاثیر قرار می دهد.
  • طرح و نقش روفرشی طرح سنتی برگرفته از طبیعت یا اشکال هندسی است که می تواند مدرن یا کلاسیک باشد که به نوبه خود در قیمت گذاری محصول تاثیر دارد.
  • این روفرشی اندازه یکسانی ندارد و در انداز های شش، نه و دوازده متری به فروش می رسد و نرخ محصول را تغییر می دهد و مسلم است که قیمت روفرشیهای بزرگ بالاتر از روفرشیهای کوچک است.
  • روفرشی طرح سنتی نه تنها در کارخانه های داخلی و با بهترین مواد اولیه و زیباترین مدلها تولید می شود، بلکه در مواردی وارد شده از دیگر کشورها بوده و برندهای داخلی و خارجی مختلفی دارد که بر تعیین نرخ آن تاثیر می گذارد و در این راستا اگر روفرشی از برندهای معتبر داخلی و خارجی که از قدمت طولانی در این زمینه برخوردار هستند، باشد با قیمت بالاتر در بازار عرضه می شود؛ زیرا کیفیت عالی دارد.
  • روش سفارش و خرید مشتریان هم در این زمینه موثر است و نرخ روفرشی طرح سنتی را تغییر می دهد و اگر روفرشی از روشهای بی واسطه مانند مراجعه مستقیم به کارخانه های تولیدی و فروشگاه های مجازی سفارش داده شود، نرخ کمتری خواهد داشت.
  • میزان ضخامت روفرشی طرح سنتی با هم تفاوت دارد که در قیمت گذاری این محصول نقش دارد و معمولا روفرشیهای ضخیمتر نرخ بالاتری دارد.
  • وضعیت بازار، میزان عرضه و تقاضا و استقبال مشتریان، میزان واردات روفرشی و نرخ ارز هم در قیمت گذاری روفرشی تاثیر دارد و به طور کلی هر چقدر کارخانه های تولیدی در تهیه روفرشی هزینه بیشتر صرف کرده و مواد اولیه گران و تجیهزات پیشرفته به کار ببرند، مسلم است که محصول خود را با بالاتری به فروش می رسانند.

روفرشی طرح سنتی ایرانی که در اغلب شهرها تولید می شود، به دلیل ظاهر خاص و جذاب و همچنین مرغوب بودن جنس آن، علاوه بر اینکه در شهرهای داخلی به فروش می رسد؛ توانسته است خریداران خارجی فراوانی را جذب خود کند و به همین دلیل به بسیاری از کورهای خارجی و به ویژه کشورهای همسایه نیز عرضه می شود و در واقع یکی از محصولات تجاری ارزشمند و پرسود است و در این زمینه اگر این نوع روفرشی در مقایسه با دیگر برندهای خارجی قیمت ارزانتری داشته باشد، توجه خریداران را جلب کرده و آنها را به خرید بیشتر تشویق می کند و به تبع آن بازار صادرات روفرشی هم رشد پیدا می کند و پررونق می شود.

اگر خریدار و فروشنده روفرشی طرح سنتی بوده و خواهان بهترین کیفیت و در عین حال ارزانترین قیمت آن هستید، بهتر است روشهای مقرون به صرفه و مناسب را برای خرید انتخاب کنید تا قیمت روفرشی کاهش یابد و به نفع شما خریداران باشد؛ در این راستا یکی از برترنی مراکز فروش روفرشی طرح سنتی با نرخ ارزان و مناسب سایت حاضر است؛ زیرا در این صورت دلالهای افزاینده قسمت حذف می شوند و نرخ روفرشی بسیار ارزان شده و باعث کسب سود مشتریان می شود.

علاوه بر این مجموعه ما به همراه تیم پشتیبانی قوی خود جهت رفاه شما مشتریان عزیز تصاویر مدلهای جدید و شیک روفرشی را به نمایش گذاشته و در مورد ویژگیهای روفرشی مانند برند، اندازه، جنس و قیمت روفرشی اطلاعاتی درج می کینم تا به راحتی بتوانید محصول دلخواه را انتخاب کرده و سفارش دهید؛ در این صورت مجبور نخواهید بود بابت خرید روفرشی هزینه زیادی پرداخت کنید؛ اگر چه روفرشی از طریق عمده فروشیهای مرتبط در سطح شهر نیز در بازار عرضه می شود، اما قیمت گرانتری نسبت به مراکز ذکر شده دارد و از این جهت توصیه می کنیم سفارش از سایت حاضر را در اولویت قرار دهید تا صاحب روفرشی درجه یک و ارزان شده و لذت خرید آسان و کم هزینه را تجربه کنید.

فروش روفرشی کشدار 6 متری با طراحی زیبا و ضمانت اصالت کالا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *