تولید روفرشی در کشورمان ایران از قدمتی دیرینه برخوردار است و در شهرهایی مانند یزد که به عنوان قطب اصلی تولید این محصول به شمار می روند، شاهد فعالیت گسترده کارخانجات و شرکت ها در این زمینه می باشیم. این محصولات دارای انواع و اقسام مختلفی می باشند که یکی از بهترین و کاربردی ترین نوع آنها، روفرشی دور کشدار است. قیمت این محصول بسیار مناسب بوده و خرید آن به علت اینکه از فرش ها به خوبی محافظت می نماید، از نظر اقتصادی با صرفه می باشد.

قیمت تولید روفرشی دور کشدار

روفرشی دور کشدار چه مزیت هایی دارد؟

روفرشی دور کشدار چه مزیت هایی دارد؟ همانگونه که شما نیز به خوبی می دانید روفرشی پارچه ای ضخیم است که از نظر طرح و رنگ شباهت بسیار زیادی به فرش دارد و از آن برای محافظت فرش از نور آفتاب و یا ساییده شدن در اثر رفت و آمد مکرر استفاده می نمایند.
شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که استان یزد با تولید بیش از 90 درصد از روفرشی های کشورمان، به عنوان قطب تولید این محصول مطرح شده است و محصولات آن در بازارهای داخلی و خارجی ارائه می گردد.
یکی از بهترین محصولات تولید شده در این مراکز، روفرشی دور کشدار است که از یک مزیت بسیار عالی نسبت به سایر نمونه های این محصول برخوردار می باشد و آن این است که دور تا دور آن را یک کش محکم فرا گرفته است که شما می توانید آن را به راحتی در قسمت ریز فرش قرار دهید. این امر سبب می شود که در اثر رفت و آمد مکرر بر روی فرش، روفرشی جمع نشده و ظاهر ناخوشایندی پیدا نکند.

توزیع مستقیم روفرشی دور کشدار

توزیع مستقیم روفرشی دور کشدار ما ایرانیان معمولاً کف خانه خود را با استفاده از فرش های ماشینی و یا دستباف می پوشانیم و از زیبایی و جذابیت آن لذت می بریم؛ اما به همان اندازه که خرید فرش سال های سال است که در کشورمان رواج فراوانی دارد، فروش و توزیع روفرشی به صورت مستقیم و غیر مستقیم نیز با گرما و رونق بسیار زیادی همراه می باشد که یکی از پر طرفدارترین آنها روفرشی دور کشدار است.
از جمله مزایایی که به طور کلی روفرشی ها دارا می باشند این است که بسیار سبک بوده و نسبت به فرش از شستشوی آسانی برخوردار هستند و می توان آنها را به راحتی از جایی به جای دیگر انتقال داد و حتی در مسافرت نیز از آنها استفاده نمود.
همچنین قیمت آنها بسیار مناسب است و برای کسانی که فرش های آنها دچار آسیب های مانند سوختگی، رنگ پریدگی و پارگی شده اند، می تواند انتخاب مناسبی بوده و این عیوب را به خوبی بپوشاند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *