امروزه انواع و اقسام روفرشی‌های مختلف در طرح و رنگ‌های زیبا و متنوع در بازار وجود دارد. قیمت هر یک از این روفرشی‌ها بسته به جنس و طرح آن متفاوت است. یکی از انواع روفرشی‌ها که به تازگی وارد بازار شده و مورد توجه و استقبال خریدارن قرار گرفته است، روفرشی کش‌دار نانو است. قیمت روفرشی کشدار نانو، شاید نسبت به انواع دیگر روفرشی‌های موجود در بازار کمی بالاتر باشد، ولی با توجه به کیفیت و ویژگی‌هایی که دارد رضایت و اطمینان خاطر مشتری را فراهم می‌کند.قیمت انواع روفرشی کشدار نانو

بررسی کیفی روفرشی کشدار جدید

بررسی کیفی روفرشی کشدار جدید در گذشته مادران برای اینکه از لک و کثیف شدن فرش محافظت کنند از روفرشی استفاده می‌کردند. با گذشت زمان و شیک و مدرن شدن خانه‌ها کم‌کم این وجود روفرشی در خانه رنگ باخت و بجز در میک نیک و مسافرت، روفرشی‌ها عملاً در خانه‌ها استفاده نمی‌شدند. یکی از دلایل کنار گذاشته شدت روفرشی‌ها این بود که در اثر پا خوردن، از روی فرش سر میخوردند و یا جمع می‌شدند و ظاهر به هم ریخته‌گی در خانه ایجاد می‌کردند. از طرفی طرح و رنگ‌های آن‌ها با اثاث دیگر خانه همخوانی نداشتند.

امروزه طراحان و تولید کنندگان روفرشی‌هایی با طرح‌هایی به زیبایی خود فرش تولید کردند و توانسته‌اند مشکل سر خوردن از روی فرش را هم با کشدوزی دور تا دور روفرشی حل کنند؛ به شکلی که ترجیح بسیاری از افراد در نگهداری و حفاظت بیشتر از فرش‌های نفیس و غیر نفیس از عواملی مثل نور آفتاب، پا خوردن مداوم، که موجب فرسودگی و فرسایش زودتر و بیشتر فرش می‌شود، استفاده از انواع روفرشی کشدار طرحدار است.

انواع مختلفی از روفرشی‌های کشدار با جنس مخمل، نانو در طرح‌هایی مانند ترمه و یا نقش و نگار فرش‌های نفیس در بازار وجود دارد‌‌. روفرشی‌های نانو علاوه بر اینکه وزن سبکی دارند بسیار لطیف بوده و دارای نقش و نگارهای بسیار زیبایی هستند و همچنین مانع عبور مایعات از خود و نفوذ به فرش می‌شوند. کیفیت و زیبایی این نوع روفرشی به گو‌نه‌ای است که اگر فعلاً توان تعویض فرش‌های خود را ندارید می‌توانید از آن بر روی فرش‌های قدیمی استفاده کنید و تغییری در رنگ و دکور خانه ایجاد کنید.

صادرات روفرشی کشدار نانو

صادرات روفرشی کشدار نانو ما در مجموعه خود با تلاش و کوشش فراوان و با هدف توسعه و رشد کشور در زمینه صنعت و اشتغال جوانان، توانسته‌ایم با تولید و عرضه روفرشی کشدار نانو با کیفیت علاوه بر جلب رضایت مشتریان در بازارهای داخل کشور، در زمینه صادرات آن به کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس و جلب رضایت بازارهای خارجی، در زمینه توسعه صادرات محصولات غیر نفتی نیز گام موثری برداشته و مفید واقع شویم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *