قیمت روفرشی سه متری بسته به جنس، ابعاد و اندازه، نوسانات بازار، میزان عرضه و تقاضا، شرایط اقتصادی بازار و ترخ و ارز و دلار مشخص می شود. روفرشی یکی از ملزومات ویژه هر خانه می باشد و نوعی پارچه ضخیم است که بر روی فروش برای محافظت از فرش می اندازند. این محصول در مدل های بسیار شیک و حیرت انگیز وارد بازار می شود و جلوه ی خاصی به دکوراسیون منزل می دهد. برای خرید روفرشی سه متری فانتزی به صورت عمده می توانید از این مجموعه اقدام کنید.

قیمت انواع روفرشی سه متری

آشنایی مختصر با انواع روفرشی فانتزی

آشنایی مختصر با انواع روفرشی فانتزی روفرشی فانتزی بهترین گزینه جهت محافظت و نگهداری از فروش می باشد و بیشتر برای خانه های لوکس و مدرن استفاده می شود. و به راحتی می توانید از فرش ها و قالیچه های گرانبها نگهداری کنید. امروزه استفاده از روفرشی کاور به طور گسترده رواج یافته است و بخش جدا ناپذیر از هر خانه ای محسوب می شود. با انتخاب روفرشی از یک طرف می توان فضای زیبا در محیط منزل خود ایجاد کرد و از طرف دیگر بهترین گزینه برای محافظت از فرش های لوکس می باشد.

انتخاب روفرشی فانتزی با کیفیت و جنس بالا می تواند از زیبایی و کیفیت فرش شما محافظت کند. از مهمترین خصوصیات یک روفرشی خوب می توان به قابلیت شست و شو، تغییر حالت، تغییر رنگ و مقاومت بالای آن اشاره نمود. انواع روفرشی فانتزی عبارتند از:

  • روفرشی فانتزی کش دار: این روفرشی به طور کامل بر روی فرش می چسبد و از ورود گرد و خاک به تار و پود فرش جلوگیری می کند.
  • رو فرشی فانتزی ابریشم: این نوع کاورهای فرش از جنس مخمل و از وزن بالایی برخوردار هستند. همچنین جنس این روفرشی ها بسیار نرم و لطیف است و از روی فرش های شما لیز نمی خور
  • روفرشی فانتزی دوشانل: دارای وزن سنگین تری هستند، زیرا نخ های استفاده شده در آن ها مخمل است و مانند روفرشی های مخمل ترکیبی از نخ معمولی و مخمل نیستند
  • روفرشی فانتزی زرکدر: یکی از نخ های به کار رفته در نوع مخمل و از نوع نخ زرک است
  • روفرشی فانتزی مخمل: از کیفیت بالایی برخوردار هستند و ترکیبی از مخمل و نخ می باشند

مراکز خرید روفرشی سه متری

مراکز خرید روفرشی سه متری مراکز خرید روفرشی سه متری همواره تمام تلاش خود را می کند تا با ارائه محصولی با کیفیت بخش وسیعی از بازار را به دست بگیرد. مرکز خرید روفروشی مرکزی گسترده و فراخ است و می توان این محصول را در انواع طرح و مدل ها یافت و خریداری نمود. این محصول به وفور یافته می شود و میزان عرضه و تقاضای بالایی دارد.

قابل ذکر است روفرشی های موجود در این بازار، توسط شرکت های پخش فعال در همین بازار می باشد و در دسترس مشتریان عمده قرار می گیرند. ضمن اینکه این شرکت ها برای مشتریان نزدیک و حتی دور خود، شرایط توزیع و فروش مستقیم و عمده را فراهم آورده تا آن ها بتوانند از شرایط بهتری برای خرید بهره مند شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *