یکی از راه های تمیز نگه داشتن انواع فرش های رنگ روشن و قیمتی، استفاده از انواع روفرشی می باشد. روفرشی نوعی پارچه ضخیم می باشد که جنس های متفاوتی نیز دارد و در رنگ بندی مختلف ارائه می شود. روفرشی در اندازه های 6، 9 و 12 متری تولید می شود. روفرشی ترک 9 متری از پرطرفدارترین انواع روفرشی می باشد که در بازار در انواع طرح و رنگ مختلف یافت می شود.

فروش کلی روفرشی ترک 9 متری

عوامل موثر بر کیفیت روفرشی ترک 9 متری

عوامل موثر بر کیفیت روفرشی ترک 9 متری روفرشی ها انواع مختلفی داشته و در کیفیت های بالا تولید می شوند. این نوع پارچه شباهت زیادی به انواع فرش داشته و بسیار محبوب می باشد. جنس روفرشی در کیفیت آن بسیار موثر می باشد. روفرشی ها با جنس های متنوعی از ابریشم گرفته تا پلاستیک و پلی استر تولید می شوند. جنس روفرشی پلی استر بسیار سبک بوده و در هنگام شستشو نیز تغیر رنگ نمی دهد.

روفرشی ها می توانند دو رویه نیز تولید شوند. برخی از روفرشی ها در چهار طرف خود کش نگهدارنده دارند به این صورت که کاملا بر روی فرش فیکس شده و هنگام راه رفتن بر روی آن جمع نمی شود. روفرشی های ضد لک نیز از دیگر انواع روفرشی می باشند که به سختی لکه دار شده و کثیف می شود. قدرت جذب رطوبت در این روفرشی ها بسیار پایین می باشد.

روفرشی هایی که به وسیله نخ های محکم دور دوزی می شوند کیفیت بالاتری دارند به این دلیل که از ریش شدن پارچه روفرشی جلوگیری شده و بر طول عمر آن افزوده می شود. یکی دیگر از عوامل مهم در کیفیت روفرشی جاروکشی آسان روفرشی می باشد و همچنین هرچه نوع بافت و گره روفرشی کوچکتر و تعداد گره بیشتر باشد کیفیت روفرشی بالاتر است.

مرکز خرید روفرشی ترک 9 متری

مرکز خرید روفرشی ترک 9 متری روفرشی ها شباهت زیادی به فرش داشته و بسیار سبک تر از فرش بوده و شستشوی آن ها نیز راحت تر می باشد. در ایران کارخانجات نساجی و تولیدی زیادی انواع روفرشی را تولید می نمایند. با توجه به فرهنگ خانم های ایرانی در زمینه خانه داری، خرید روفرشی در ایران بسیار رایج می باشد.

روفرشی های ترک به علت تنوع بسیاری که در طرح و رنگ آن ها وجود دارد در بازار امروز بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. فروش روفرشی ترک در طی چندسال اخیر بسیار زیاد بوده است. این نوع روفرشی قابلیت های زیادی داشته و کیفیت بسیار بالایی نیز دارد.

در هنگام خرید روفرشی باید به مواردی که در بالا گفته شد بسیار دقت شود تا با توجه به نیاز افراد بهترین خرید انجام گیرد. قیمت روفرشی ترک نیز بسیار کمتر از فرش بوده و استفاده از آن به شدت مقرون به صرفه می باشد و افرادی که توانایی مالی برای تعویض فرش را ندارند، خرید روفرشی مناسب می تواند انتخاب عالی باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *