با توجه به اهمیتی که خانم‌ها به تمیز بودن منزل و به خصوص فرش زیر پای اعضای خانواده‌شان می دهند یکی از کارهای مهمی که باید انجام دهند این است که یک روفرشی خوب و مناسب برای فرش انتخاب کنند که هم مانع از کثیف شدن فرش بشود هم دوام آن را بالا ببرد. یکی از مشکلاتی که استفاده از روفرشی دارد این است که از روی فرش بلند می شود. اما با خرید روفرشی کشدار ارزان این مشکل حل خواهد شد.

فروش ویژه روفرشی کشدار ارزان

بررسی کلی روفرشی کشدار

بررسی کلی روفرشی کشدار امروزه با زندگی در خانه های آپارتمانی عملاً شستشوی فرش ها در خانه ممکن نیست و باید شستشوی آن‌ها را به قالیشویی سپرد که هزینه اضافی برای خانواده خواهد داشت از طرفی قیمت فرش هم گران است پس باید راهی پیدا کنیم تا فرش همیشه تمیز بماند. که آن استفاده از روفرشی می باشد و از قدیم‌الایام استفاده می شده است.

روفرشی پارچه ای ضخیم با طرح هایی مشابه طرح قالی است که روی فرش می اندازند تا فرش را از نور آفتاب محافظت کند دچار پا‌خوردگی نشود و فرش از آلودگی و لک حفظ شود. روفرشی محصولی ایرانی است و استان یزد از ۵۰ سال پیش مهد تولید آن می باشد. بطوریکه در این استان بسیاری از مردم از راه تولید صنایع دستی از جمله روفرشی امرار معاش می کنند.

اولین رو‌‌فرشی ها را با دستگاه ماکویی می بافتند که جنسشان پنبه و عموما طرح چهارخانه داشته‌اند و یک رو بوده‌اند اما امروزه روفرشی ها تنوع طرح و رنگ بسیاری دارند و روی دو طرفشان طرح می زنند. برای بافت روفرشی‌ها از ماشین آلات بافندگی راپیری استفاده می‌شود. این ماشین ها مجهز به سیستم ژاکارد هستند.

روفرشی فقط برای استفاده روی فرش نیست و به عنوان زیر انداز در سفر و گردش نیز استفاده می‌شود.

روفرشی های کشدار موجود در بازار در اندازه ای مختلف کوچک و بزرگ و طرح های مستطیل،مربع و روفرشی گرد وجود دارد. تولید این روفرشی ها به دلیل سهولت استفاده از آن افزایش یافته است.

پخش کنندگان روفرشی کشدار اهواز

پخش کنندگان روفرشی کشدار اهواز خرید روفرشی یکی از الزامات است زیرا با وجود آن دیگر نیازی نیست هر ساله هزینه زیادی صرف شستن آن شود. استفاده و شستشو ی این روفرشی ها آسان است. روفرشی کشدار بخصوص برای کسانی که بچه های کوچک دارند توصیه می‌شود زیرا احتمال کثیف شدن فرش این خانواده ها بیشتر است که هزینه اضافی برایشان ایجاد می‌کند. روفرشی کشدار در سایز های مختلف ۶متری،۱۲متری،۹متری و ۲۴ متری در بازار موجود است. هنگام خرید این محصول دقت داشته باشید . جنس باکیفیت با قابلیت شستشوی آسان در ماشین لباسشویی خانگی باشد. برای اطلاع از قیمت روفرشی ۱۲ متری به سایت های معتبر فروش مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *