شرکت فروش روفرشی عشایری ساده در ایران وجود دارد و رو فرشی ساده عشایری به کل کشور عرضه می شود و رو فرشی ساده عشایری نقش و نگاری در ان وجود ندارد و بسیار ساده می باشد و فروش بالایی در ایران دارد.

طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و این نوع رو فرشی عشایری حتی به کشور های خارجی نیز صادر می شود و طبق سنت های ایرانیان بسیار بارزش و نمای بسیار زیبایی دارد و در بین مردمان کشورمان بسیار محبوب می باشد که به ان ارزش قائل می شوند.

نکاتی درباره شستشوی روفرشی عشایری

نکاتی درباره شستشوی رو فرشی ساده باید توجه کنید که به خاطر طبیعی بودن رنگ ان باید در شستشو مواظب باشید که رنگ ان پخش نشود و ان را با مواد های مخصوص شستشو کنید. رو فرشی های عشایر از نخ های طبیعی و مرغوب استفاده شده که بوی بخصوصی در خود دارد و این رو فرشی های بسیار عالی و جلوه زیبایی دارند و یک نکته را باید رعایت کنید که روی ان چیزی نریزید که ان را بخواهید زود به زود شستشو دهید چون به خاطر طبیعی بودن رنگ ان از بین می رود.

رو فرشی عشایری اکثرا عشایر ها و زنان خانه دار ان ها را می بافند و به صورت صنعتی بافته نمی شود و به خاطر همین دلیل قیمت ان هم بالا می باشد و این نوع رو فرشی به کشور های همسایه و دیگر کشور ها صادر می شود و به خاطر طبیعی بودن و دستباف بودن این نوع رو فرشی بسیار فروش بالایی را در کشور های خارجی دارد و در بین ان ها این نوع رو فرشی بسیار ارزش بالایی دارد.

خرید و قیمت روفرشی کشدار ترک

قیمت روفرشی عشایری نسبت به رو فرشی های صنعتی بالا تر است و ارزش بالایی دارد و به خاطر دستباف بودن ان قیمت ان روند بالایی را دارد و روز به روز ارزش رو فرشی های عشایری بالا تر می رود و نخ های رو فرشی عشایری صنعتی نیست و از پشم گوسفندان و رنگ های طبیعی تولید می شوند و اکثر افراد به دنبال رو فرشی عشایری هستند که ان ها بسیار ساده و زیبا می باشد و برای اکثر افراد قیمت ان ها مهم نیست و به دنبال رو فرشی عشایری می گردند تا ان را خرید کنند.

طرح جدید انواع روفرشی عشایری

طرح جدید انواع رو فرشی اصل در بازار های فرش توزیع و به فروش می رسد. رو فرشی هایی که کارخانه ها تولید می کنند از ططرح های جدیدی تولید و عرضه بازار ها می شود و اکثر کارخانه ها ان ه را اصل تولید می کنند که برای مثال بعد از شستشو رنگ ان ها با هم مخلوط نشود و ان ها را به قیمت ارزان عرضه بازار می کنند تا مشتریان زیادی را به خود جذب کنند و رو فرشی ها را طبق زیر نظر مهندسین روز به روز در طرح های جدید تولید می کنند تا تنوع های زیادی به بازار عرضه شود.

افراد رو فرشی مورد علاقه و مد نظر خود را در نقش و نگار های متفاوت و رنگ های متفاوت خرید کنند و این رو فرشی ها به صورت عمدهه به کشور های دیگر صادر می گردد و این یک امتیاز بسیار عالی برای کشورمان می باشد و نظر مشتریان خارجی را به خود جذب می کنند و رضایت ان ها را به دست می اورند و همچنین باعث می شود تا فروش ان ها بالا برود و روز به روز تولید ان ها روند بالایی را به خود بگیرند.

خرید فرشینه 6 متری

رو فرشی هایی که کارخانه ها با نقش و نگار تولید می کنند همچنین قیمت ان هها را پایین می اورند و قیمت ان ها ارزان می باشد تا همه مردم کشورمان از خرید رو فرشی بهرمند شوند و بهترین کیفیت را در اختیار مردم کشورمان می گذارند.

 

مزایای استفاده از روفرشی در منزل

مزایای استفاده از رو فرشی در منزل این است که به طور مثال قالی های منزل زود به زود کثیف و از بین نمی روند. در امروزه روند تولید روفرشی بالا رفته و مززایای بسیاری دارد و یکی دیگر از مزایای رو فرشی این می باشد که پوشاننده جاهای خراب قالی یا کف منزل می باشد و فروش بالایی را در این زمینه تولیدکنندگان دارند.

از این رو روز به روز سبب شده تا تولیدات بالا برود و کارکنان بیشتری را به خود جذب کنند و این عمل برای کشورمان بسیار عالی می باشد که تولیدات داخل روند بالایی را دارند و روز به روز پیشرفت بالایی دارند و در تنوع های زیاد تولید دارند و کیفیت را نیز افزایش می دهند و همچنین در صادرات هم نیز همه این خوبی ها را دارد و ایران بزرگترین صادر کننده رو فرشی در خاور میانه می باشد.

خرید روفرشی کشدار 12 متری

انتخاب روفرشی طرح عشایری

برای انتخاب فرشی با کیفیت و مناسب برای منزل خود با ما در کالاچیو همراه باشید تا برخی از ویژگی های هر مدل فرش را توضیح دهیم. فرش مخملی دارای ضخامت بالایی است که توسط یک نخ معمولی و یک نخ مخمل تولید می شود.

به دلیل استفاده از دو نخ مخمل برای بافت، زیراندازهای دو کاناله به ضخامت زیراندازهای مخملی هستند. اگر ضخامت برای شما مهم است، می توانید یک فرش مخمل و همچنین لحاف تهیه کنید.

فرش کالاچیو یکی از بهترین فرش های با کیفیت ترین فرش های موجود در بازار است. فرش‌های مدرن‌تر را می‌توان برای خانه‌های جدید استفاده کرد، بیشتر از شنل یا مخمل برای عروس و دامادها، که بسیاری از آنها فوق‌العاده زیبا هستند.

قالی های ترکیه ای وارداتی از ترکیه به ایران یکی دیگر از انواع قالی است که در دوره های اولیه بسیار محبوب بوده است. فرش های ترک بسیار نازک و جنس آن مخملی است و باید بگوییم که اگر می خواهید ضخامت فرش هایتان با فرش های تولید شده در یزد یکی باشد، فرش ترک انتخاب ایده آلی برای شما نخواهد بود.

نگهداری از روفرشی عشایری چطور هست؟

برای نگهداری از روفرشی عشایری بهتر است به موارد زیر توجه کنید:

  • 1- شستشو: روفرشی عشایری را به آرامی با آب و صابون شستشو دهید و سپس خشک کنید. بهتر است از آب گرم برای شستشو استفاده نکنید و از خشک کننده های حرارتی هم پرهیز کنید.
  • 2- ذخیره سازی: روفرشی عشایری را در جای خشک و خنک ذخیره کنید و از آفتاب نگه دارید. همچنین بهتر است قبل از ذخیره سازی آن را به طور کامل خشک کنید.
  • 3- جلوگیری از پاره شدن: برای جلوگیری از پاره شدن روفرشی عشایری، از انواع شوینده های قوی و خشن استفاده نکنید و به جای آن از شوینده های خنثی و نرم استفاده کنید.
  • 4- جلوگیری از لکه دار شدن: در صورت لکه دار شدن روفرشی عشایری، بهتر است از یک پاک کننده خاص برای حذف لکه ها استفاده کنید و همچنین از قرار دادن غذا و نوشیدنی های رنگین در آن پرهیز کنید.
  • 5- استفاده مرتب: بهتر است روفرشی عشایری را به صورت مرتب استفاده کنید تا به شکل دائمی خم شده و شکسته نشود.

مرجع فروش روفرشی عشایری ساده

مرجع فروش رو فرشی عشایری ساده اکثر به استان هایی باز می گردد که عشایر زیادی ساکن ان مکان ها می باشند و این رو فرشی ها به صورت عمده وارد بازار های فرش فروشی می شوند و اگر ان ها را به طور عمده خرید کنید از قیمت های پایینی برخوردار می شوید و این نوع خرید برای شما به صرفه می باشد و اگر به تور خورده یا یکی یکی خرید کنید قیمت ان ها بالا و گران می باشد و بهتر است روفرشی عمده خرید کنید.

مرکز فروش کاور فرش در تهران

ابعاد روفرشی طرح روستایی

ابعاد روفرشی عشایری معمولاً متفاوت هستند و بسته به سایز و طرح آن می تواند متفاوت باشد. اما ابعاد رایج روفرشی عشایری در حدود 200 تا 250 سانتیمتر در 150 تا 180 سانتیمتر است. همچنین برخی از روفرشی های عشایری دارای ابعاد بزرگتر یا کوچکتر نیز هستند که بسته به نیاز شما می توانید انتخاب کنید.

در رادفرش برای شما ابعاد 3 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری از این مدل روفرشی را موجود کرده ایم تا با خرید آن به خانه خود زیبایی را بیاورید.

چرا باید روفرشی عشایری بخریم؟

روفرشی عشایری، نمونه ای از فرش‌های دستبافت شده است که در مناطق مختلف ایران و به خصوص در مناطق عشایری تولید می‌شود. این نوع روفرش‌ها به دلیل طرح‌های ویژه و فریبندگی آنها، جزء محبوب‌ترین فرش‌های ایرانی محسوب می‌شوند. برای خرید روفرشی عشایری، می‌توانید به فروشگاه‌های مختلفی مراجعه کنید که در مناطق عشایری و شهرهایی مانند گرگان، گنبدکاووس، مشهد، تهران و… وجود دارند. همچنین، امروزه با توجه به رشد تجارت الکترونیک، می‌توانید این نوع فرش‌ها را از طریق فروشگاه‌های آنلاین نیز خریداری کنید. قبل از خرید روفرشی عشایری، بهتر است با دقت طرح‌ها و جزئیات آن آشنا شوید تا بتوانید فرشی با کیفیت و زیبا را انتخاب کنید. همچنین، برای اطمینان از کیفیت فرش، بهتر است از فروشگاه‌هایی با سابقه و معتبر خرید کنید و از اصالت فرش اطمینان حاصل کنید.

نحوه ساخت روفرشی عشایری

روفرشی های عشایری با مدل های خاصی تولید می شوند که در ادامه با هم درباره ساخت روفرشی عشایری به صورت کامل صحبت خواهیم کرد.

انتخاب نخ‌های مناسب برای بافت روفرشی عشایری؛ در این مرحله، نخ‌هایی با کیفیت و مقاوم انتخاب می‌شود که برای ساخت روفرشی عشایری مناسب هستند.

2. بافت روفرشی عشایری با استفاده از دستگاه بافت دستی. در این مرحله، با استفاده از دستگاه بافت دستی، نخ‌های انتخاب شده به صورت منظم و با توجه به طرح مورد نظر، بافت می‌شوند.

3. بافتن روفرشی عشایری در قالب‌های مختلف. پس از بافتن روفرشی عشایری، آن را در قالب‌های مختلفی قرار می‌دهند تا به شکل نهایی آن را تکمیل کنند. بافتن روفرشی عشایری در قالب‌های مختلف، باعث می‌شود که آن به شکل نهایی خود برسد.

4. پرداختن به جزئیات طرح و ظاهر روفرشی عشایری. در این مرحله، به جزئیات طرح و ظاهر روفرشی عشایری پرداخته می‌شود و برای تکمیل ظاهر آن از موادی مانند پرز و موی بز استفاده می‌شود.

5. تمیز کردن و بسته بندی روفرشی عشایری. پس از تکمیل روفرشی عشایری، آن را تمیز می‌کنند و به صورت مناسب بسته بندی می‌کنند تا به خریداران ارائه شود. به طور کلی، ساخت روفرشی عشایری به صورت دستی و با استفاده از دستگاه بافت دستی انجام می‌شود و بسته به منطقه و روستایی که تولید کننده آن است، ممکن است جزئیاتی در ساخت آن تغییر کند.

مرکز فروش روفرشی کشدار ضد آب

دلیل استفاده از روفرشی عشایری

  • 1- کیفیت بالا: روفرشی های عشایری از جنس پارچه های با کیفیت بالا ساخته شده اند که باعث می شود آنها بسیار پایدار و مقاوم در برابر سایش و پاره شدن شوند.
  • 2- طرح های زیبا: روفرشی های عشایری با طرح های زیبا و جذابی ساخته شده اند که می توانند شما را به یاد دوران دور باز کنند.
  • 3- راحتی: روفرشی های عشایری بسیار نرم و راحت هستند و می توانند به عنوان یک پوشش نرم و دلپذیر برای استفاده در مناطق خشک و گرم استفاده شوند.
  • 4- چند منظوره: روفرشی های عشایری می توانند به عنوان پوشش برای خوابیدن، نشستن، پیک نیک، پیاده روی و … استفاده شوند.
  • 5- سبک و قابل حمل: روفرشی های عشایری بسیار سبک و قابل حمل هستند و می توانند به راحتی با شما در سفرها و گردش ها همراه شوند

ماندگاری روفرشی چقدر است؟

ماندگاری روفرشی بسته به کیفیت ساخت و نوع پارچه آن متفاوت است. روفرشی های با کیفیت بالا و ساخته شده از پارچه های مقاوم و پایدار، معمولاً بیشترین ماندگاری را دارند و می توانند تا چندین سال استفاده شوند. اما روفرشی های با کیفیت پایین تر و ساخته شده از پارچه های نازک تر و ضعیف تر، معمولاً کمترین ماندگاری را دارند و ممکن است در مدت کوتاهی پاره شوند یا خراب شوند. برای افزایش ماندگاری روفرشی، بهتر است به نحوه نگهداری و شستشوی آن توجه کنید و همچنین از خرید روفرشی های با کیفیت بالا و ساخته شده از پارچه های مقاوم استفاده کنید.

خرید تلفنی روفرشی

یکی از اسان ترین روش های خرید روفرشی، همین خرید روفرشی به صورت تلفنی است. شما میتوانید هرچه زودتر با شماره مدیریت رادفرش تماس بگیرید و روفرشی خود را سفارش دهید. شماره مدیریت رادفرش : 09125620018

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم درباره بهترین روفرشی های عشایری در ایران صحبت کنیم. امیدواریم نهایت استفاده را از این مقاله برده باشید و بتوانید به دوستان تان هم تجربه خوبتان را بگویید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *