روفرشی کشدار ایرانی نمونه‌ای از روفرشی های ضخیم و مناسبی می باشد که در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می گردد و دارای بافتی متراکم و زیبایی بوده و جهت محافظت از انواع فرش ها به کار گرفته می‌شوند.

بنابراین برندهای تولیدکننده به صورت‌های مختلفی به توزیع انواع روفرشی کشدار ایرانی در بازار می‌پردازند و می‌توان گفت فروش تضمینی این روفرشی ها موجب شده است تا مشتریان با اعتماد بیشتری به خرید این محصولات بپردازند و خیالشان از کیفیت و مرغوبیت بالایی آنها راحت باشد.

فروش تضمینی روفرشی کشدار ایرانی

ویژگی بارز روفرشی کشدار ایرانی

ویژگی بارز روفرشی کشدار ایرانی بارزترین ویژگی های روفرشی کشدار ایرانی چیست؟

روفرشی در واقع کاوری می باشد که به منظور محافظت از فرش‌های گرانقیمت بر روی آنها کشیده می‌ شود و با توجه به تنوع رنگ ها و طرح هایی که این محصول دارد می توان بر روی فرش های کهنه نیز آنها را کشید و عیوب احتمالی آنها را پنهان کرد.

از جمله این روفرشی ها می توان به روفرشی های کشدار ایرانی اشاره کرد که در مدل های ساده و طرحدار تولید می گردد و با توجه به ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد روز به روز بیشتر مورد توجه مشتریان قرار می‌گیرد.

بنابراین می توان برخی از بارزترین ویژگی های روفرشی کشدار ایرانی را به صورت زیر بیان کرد:

  • استفاده از روفرشی دور کشدار از آنجایی که با کش‌های که دارد به راحتی بر روی فرش ثابت می ماند و بر روی فرش به هیچ وجه سر نمی خورد، به همین جهت دیگر نباید نگران جمع شدن و چروک شدن آن بر روی فرش بود.
  • تولید روفرشی کشدار با استفاده از الیاف طبیعی صورت می‌گیرد و به همین جهت سازگاری بالایی با پوست بدن خواهد داشت و استفاده از آنها بر روی فرش هیچ‌گونه آسیب و حساسیت‌های پوستی ایجاد نخواهد کرد.
  • ضخامت این روفرشی ها به حدی است که از عبور هرگونه نور، گرد و خاک، رطوبت و … و برخورد آن به فرش تا حد زیادی جلوگیری می کند و در صورت کثیف شدن می توان به راحتی آن را شست بدون آنکه دچار تغییر سایز و تغییر رنگ گردد.

صادرات انواع روفرشی کشدار ایرانی

صادرات انواع روفرشی کشدار ایرانی امروزه انواع روفرشی کشدار ایرانی در طرح های مخملی، ساده، زرکدار و … تولید می گردد که با توجه به زیبایی و جذابیت فوق العاده که این روفرشی ها دارند بسیار مورد توجه مشتریان داخلی و خارجی قرار گرفته اند.

بنابراین صادرات انواع روفرشی کشدار ایرانی به کشورهای مختلف صورت می‌گیرد و مزیت های فراوانی برای کشور و تولیدکنندگان این محصول به همراه داشته است.

برخی از این مزیت های صادرات روفرشی کشدار را می‌توان این طور می کرد:

  • شناخت محصولات ایرانی به بازارهای خارجی
  • اشتغال بیشتر جوانان
  • پیشرفت اقتصادی کشور
  • جلوگیری از ورشکستگی تولیدکنندگان این محصول

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *