روفرشی شاهکار ایرانی ها است که می توان از آن به جای فرش و یا روی فرش استفاده کرد. استفاده از روفرشی در بین ایرانی ها برای خانه، مسافرت، تفریح، قدمت طولانی ای داشته است. روفرشی ۱۲ متری نسبت به سایر محصولات مشابه طرفدار بیشتری دارد چون اندازه ی آن بزرگ تر است و به راحتی در همه ی جاها می توان از آن استفاده کرد. فروشگاه مرکزی ما روفرشی 12 متری با کیفیت را با مناسب ترین قیمت به دست مشتریان می رساند.

فروشگاه مرکزی روفرشی ۱۲ متری

بررسی مشخصات روفرشی ۱۲ متری

بررسی مشخصات روفرشی ۱۲ متری

روفرشی 12 متری غالبا 4 متر طول و 3 متر عرض دارند و به شکل مستطیل می باشند. در روی این روفرشی ها اغلب طرح های سنتی مثل گل و بته های بسیار زیبا استفاده می شود. جنس این روفرشی ها ممکن است انواع متفاوتی داشته باشد. بعضی از آن ها که معمولا کیفیت بالاتر و قیمت بالاتری دارند از جنس ابریشم هستند و بعضی از آن ها از جنس مخمل، شانل و پلی استر می باشند.

یکی از نکات مهمی که در این روفرشی ها وجود دارد این است که با شستن چند باره ی آن رنگ آن از بین نمی رود و از این بابت خیالتان راحت است. بالا و پایین این روفرشی ها معمولا با گره های خاصی بافته شده است که زیبایی دو چندانی به این محصول داده است. رنگ های مختلفی در تولید این محصول استفاده می شود که معمولا رنگ های قهوه ای، قرمز و سرمه ای پر فروش ترین آن ها می باشد.

برای شستن این محصول نیز باید دقت داشته باشید که آن را با آب بیش از حد داغ نشویید چون ممکن است حالت خود را از دست بدهد. بهترین دمای آب برای شستشوی این محصول 30 الی 50 درجه سانتی گراد است. نکته مهم دیگر جابجایی این محصول است که با تا زدن آن کوچک می شود و حمل و نقل آن بسیار آسان است.

فروشنده معتبر روفرشی ۱۲ متری

فروشنده معتبر روفرشی ۱۲ متری

برای خرید روفرشی از فروشگاه روفرشی باید دقت کنید که روفرشی کیفیت بالایی داشته باشد. به راحتی از روی فرش جابجا نشود و ضخیم باشد. به این منظور شما باید کالای خود را از یک فروشنده روفرشی معتبر بخرید. ما به صورت تخصصی انواع روفرشی ها را با بهترین کیفیت به دست مشتریان می رسانیم.

روفرشی ها گزینه خوبی برای خرید هستند و خانواده ها برای خرید هزینه ی زیادی متقبل نمی شوند. قیمت رو فرشی با توجه به جنس آن متغیر است. با توجه به این که ما این محصول را از تولید کنندگان اصلی تهیه می کنیم و به صورت مستقیم به دست مشتریان می رسانیم قیمت های ما نسبت به سایر فروشندگان مناسب تر است و شما با خیال راحت می توانید آن را خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *