یکی از مناسب ترین وسایل برای محافظت از فرش های دستباف و ماشینی جهت جلوگیری از تاثیر مستقیم نور خورشید روی آنها استفاده از روفرشی می‌باشد. در واقع روفرشی پارچه ای نسبتاً ضخیم است که از جنس های مختلف تولید می شود. فروشگاه مرکزی روفرشی ابریشمی بهترین انواع روفرشی را با قیمت مناسب به خریداران این محصول به صورت عمده ارائه می ‌کند تا بتوانند نیاز خود به بهترین های این محصول را در اسرع وقت تامین نمایند. خریداران می توانند به طور مستقیم با این فروشگاه روفرشی ارتباط برقرار کنند و ثبت سفارش خود را انجام دهند.

فروشگاه مرکزی روفرشی ابریشمی

مواد اولیه برای تولید روفرشی ابریشمی

مواد اولیه برای تولید روفرشی ابریشمی در روفرشی ابریشمی همان‌طور که از نامش مشخص است بری تهیه آن از الیاف ابریشمی استفاده شده است. ابریشم از جمله الیاف طبیعی است که دارای لطافت و نرمی خاصی بوده همچنین از ماندگاری بالا نیز برخوردار هستند.
برای تولید روفرشی مذکور می توان از ابریشم طبیعی یا مصنوعی به عنوان ماده اولیه لازم اصلی استفاده کرد.

نخ ابریشم طبیعی از قیمت بالاتری برخوردار است و طبیعتاً روفرشی تولید شده با این الیاف قیمت بالای داشته اما نخ ابریشم مصنوعی دارای قیمت بسیار پایین تری بوده و می تواند برای ساخت این روفرشی ها مورد استفاده قرار بگیرد و در نهایت روفرشی تولید شده قیمت پایین تری نیز خواهد داشت.

ماده اولیه موردنیاز برای تولید روفرشی ابریشمی می تواند صرفاً از نخ های ابریشم طبیعی و مصنوعی باشد یا این که از سایر مواد و نخ ها مانند نخ پلی استر و یا پنبه نیز به صورت همراه با این نخ های ابریشمی در ساخت روفرشی استفاده شود.

فروشنده عمده روفرشی ابریشمی

فروشنده عمده روفرشی ابریشمی فروشنده روفرشی ابریشمی این محصول را به صورت عمده به خریداران آن ارائه می کند. این فروشنده برای ارائه محصولات خود از روش فروش اینترنتی استفاده کرده است.

در این روش از طریق همین وب سایت نسبت به ارائه محصول به خریداران استفاده می شود. مشخصات انواع مختلف این روفرشی در بخش محصولات سایت قرار گرفته است و خریداران می توانند با مراجعه به آن از انواع مختلف این محصول و قیمت روز هر یک از آنها مطلع شوند.

برای خرید عمده همچنین می توان از روش سفارش تلفنی استفاده کرد. در این روش خریداران با شماره های فروشگاه مرکزی ارائه کننده این روفرشی که در صفحه اول سایت قرار گرفته است تماس می ‌گیرند و سفارش خود را اعلام می کنند همچنین می ‌توانند از لینک های اجتماعی که در سایت قرار دارد به طور مستقیم و آنلاین با فروشگاه و مسئول فروش آن در ارتباط باشند و نسبت به خرید عمده این محصول با کیفیت اقدام کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *