فروشگاه عمده روفرشی 12 متری انواع مدل ها و رنگ ها را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان می گذارد تا آن ها بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند. روفرشی پارچه ای ضخیم می باشد که معمولا روی فرش انداخته می شود تا از ساییده شدن آن جلوگیری شود و آفتاب نتواند به رنگ آن آسیبی وارد کند.

فروشگاه عمده روفرشی 12 متری

مزایای استفاده از روفرشی 12 متری

مزایای استفاده از روفرشی 12 متری مزایای استفاده از روفرشی 12 متری شامل گزینه های زیر می شوند:

  • به طور کامل یک فرش 12 متری را می پوشاند.
  • چروک نمی شود و سبک است به همین دلیل می توانید به راحتی آن را جمع آوری کنید و بشویید.

روفرشی ها در انواع مختلفی تولید می شوند که می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • روفرشی کلاسیک: ضخامت کمی دارد به همین دلیل برای گردش و مسافرت مناسب است و در طرح های مختلفی مانند ترنج، افشان، خشتی و لچک وجود دارد.
  • روفرشی مدرن: برای دکوراسیون ها و خانه های مدرن استفاده می شود و برخی از مدل های آن به صورت دو طرفه می باشند یعنی در صورت کثیف شدن یک روی آن می توانید از روی دیگر آن استفاده نمایید.
  • روفرشی مدرن ابریشمی: به وسیله ابریشم مصنوعی بافته شده است که نخ آن شفاف و نرم است و همین باعث شده زیبایی فوق العاده ای داشته باشد و برخی از مدل های آن بدون پرز می باشند و برای کسانی که به پرز حساسیت دارند بهترین گزینه محسوب می گردد.
  • روفرشی مخمل: لطافت و درخشندگی خاصی دارد و استقامت و مقاومت آن هم بالا می باشد.
  • روفرشی کشدار: دور تا دور آن کشدار است که این باعث شده روفرشی از روی فرش جمع نشود.

فروشنده روفرشی 12 متری

فروشنده  روفرشی 12 متری فروشنده روفرشی 12 متری علاوه بر این که انواع مدل ها و رنگ ها را عرضه می کند به کیفیت بالا هم اهمیت فراوانی می دهد تا بتواند در بازار رقابتی کامل امروزی دوام بیاورد و از سایر رقبای خود پیشی بگیرد.

فروشگاه روفرشی به دلیل مزیت های که انواع روفرشی دارند توانسته بازار پر رونقی را کسب کند به عنوان نمونه انداختن روفرشی روی فرش باعث می شود فرش کثیف نشود علی الخصوص کسانی که بچه کوچکی دارند.

روفرشی را می توانید به راحتی بشویید چون سبک است و به آسانی جمع می شود علاوه بر این طرح و رنگ های مختلف آن موجب شده شما بتوانید مطابق با دکوراسیون منزل خود آن را انتخاب کنید.

اگر آفتاب به روی فرش می خورد شما می توانید به راحتی روی آن روفرشی پهن کنید تا نور خورشید باعث نشود رنگ فرش شما از بین برود و شما با کمترین هزینه می توانید فرش خود را همیشه نو نگاه دارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *