روفرشی ها انواع مدل و جنس های مختلفی دارد که یکی از آنها روفرشی کشدار طرح سنتی می‌باشد کارخانه های شهر های کشورمان سعی میکند بهترین جنس روفرشی را تولید کنند تا مردم از مصرف روفرشی ها لذت ببرد و برایشان هنگام نشستن نرم باشد.

امروزه طرح های روفرشی ها مانند فرش است که بعضی ها کاملا کشدار است و کشدار ها در طرح های سنتی در بازار ها وجود دارد،طرح های سنتی جز پرفروش ترین و پر طرفدار ترین روفرشی میباشد.

معرفی مدل مختلف روفرشی کشدار طرح عشایری

یکی از مهم ترین و اصلی ترین اجزای خانه فرش است که باید داشته باشید و در هنگام داشتن باید به این هم پی ببرید که از کثیف شدن فرش جلوگیری کنید و باید اجازه ندهید از پنجره نور آفتاب مستقیم روی فرش بتابد تا رنگ فرش روشن و خراب نشود.

بهترین راه برای جلوگیری از کثیف شدن و رنگ عوض شدن فرش استفاده روفرشی از روی فرش است تولید کنندگان روفرشی را تولید کردند که فرش تان مشکل دار نشود.

نباید مدام فرش را شست که رنگ های آن از بین برود و جنس آن نازک تر باشد بهترین راه برای محافظت از فرش این است که روفرشی به اندازه فرش تان تهیه کنید و از آن استفاده کنید.

روفرشی کشدار را در کشور ترکیه زیاد تولید می کنند و کشور ما صادر با قیمت خوب و عمده صادر می کنند ولی این کشدار ها نسبت به بقیه روفرشی ها کیفیت پایینی دارد و کیفیت پایین و جنس بد باعث می شود که عمر این روفرشی ها کم باشد.

روفرشی های عشایری قیمت نسبتاً به بقیه ارزانی دارند و در رنگ بندی ها و طرح های مختلف تولید می شوند و بیشتر شکل این روفرشی ها عشایری مستطیل است و به راحتی میتوان این روفرشی را شستشو کرد بعضی روفرشی های عشایری را میتوان با لباسشویی شستشو کرد.

بعضی از این روفرشی ها جنس خارجی دارند قیمت هایشان گران است یکی از مشهور ترین روفرشی عشایری به نام ژاکارد است این ژاکارد عشایری است نوع بافت و گره این روفرشی ها به صورت منظم است.

قیمت این ژاکارد ها بسیار مناسب است میتوانید به آسانی تهیه کنید پارچه ژاکارد بسیار زیبا است از این پارچه هم برای روفرشی و هم برای تولید پوشاک استفاده می کنند.

خرید روفرشی ها بسیار بالا است و این پارچه سالها و مدت ها پیش در خارج تولید شده است و ژاکارد نام گذاری شده است ژاکارد یک نام خارجی است طرح این جنس را میتوان با دستگاه های گوناگون انجام داد.

مشخصات ظاهری روفرشی عشایری

روفرشی های عشایری طرح های ساده و خوشگلی دارند و هر اندازه ای وجود دارد بیشتر بافت روفرشی ها دو رنگ است بافت این روفرشی عشایری به صورت مخمل است و سایزهای این روفرشی ها سه متر، شش متر و دیگر سایز ها وجود دارد.

همه روفرشی ها نوع بافت مختلفی دارد مخمل ها فروش بالایی دارند این روفرشی مخمل و ابریشمی از روفرشی های عشایری محسوب می شود و بسیار با کیفیت است پشت و جلو روفرشی ابریشمی و مخمل باهم فرق دارند در ابریشمی ها جلو روفرشی نسبت به پشت براق تر است.

بیشتر طرح های سنتی عشایری مخمل می باشد و مخمل ها کش دار هستند یعنی کناره های این مخمل ها کش دار است بیشتر دوخت این روفرشی ها دولایه می باشد و هیچ وقت چروک نمی شوند میتوانید به راحتی روی آنها راه بروید.

کشور ما بیشتر تولیدشان در روفرشی های مخمل است که شهر های زیادی از این روفرشی ها تولید می کنند و روز به روز مدل های جدیدی تولید می شود.

طرح این روفرشی ها بسیار زیبا هستند و مشتری را به خود جذب می کند و با جنس خود نشان میدهد که بهترین خرید روفرشی انجام دادید و از خرید خود لذت می برید.

مزیت اصلی استفاده از روفرشی

اگر قصد دارید که خانه زیبایی داشته باشید که از پاکیزگی براق بزند باید از روفرشی استفاده کنید که اگر در خانه تان کودکی دارید و فرش های تان را کثیف می کند بهترین پیشگیری روی فرشی است.

نوعی روفرشی وجود دارد که نام آنها روفرشی مرغوب است مخصوص برای جلوگیری از نور آفتاب افتادن بر روی روفرشی است نمی گذارد که روفرشی تان سفید و باشد و رنگ زیبایش از بین برود تا روفرشی کهنه ای نداشته باشید.

استفاده از روفرشی اجازه نمی دهد که عیب یا مشکلات فرش تان دیده شود و به صورت دستی در برخی شهر ها تولید می شود در اوایل که شروع به تولید روفرشی کردن در اوایل از طرح های بسیار ساده شروع کردند بعد به طرح های سخت مرحله گذاشتند و کار موفق آمیزی سپری کردند.

هرکدام از طرح ها در کارخانه ها برای خود دستگاهی دارند از نخ استفاده می کنند که رنگ آنها هیچ وقت پخش نشود و همیشه ثابت بماند و وزن این روفرشی ها بسیار سبک و کم وزن است اگر برای سفر یا تفریح رفتید میتوانید با خود به راحتی ببرید و بیاورید.

روفرشی برای منزلتان زیبایی خاصی می دهد اگر کسی اذیت می شود که روفرشی استفاده کند و برای پاهایش ضرر می کند میتواند از روفرشی هنگام غذا خوردن استفاده کند و بعد از اتمام غذا جمع کند.

نخ های زیبای رنگی روفرشی ها باعث می شود که خانه ای مدرن داشته باشید و جنس نرم دارند این جنس نشان می دهد که فرقی با فرش ندارد انگار روی فرش می نشینید.

فروش ویژه روفرشی کشدار طرح سنتی

روفرشی ساده بعد از تولید به بازار برای خرید و فروش می رسد این روفرشی ها در فروش آنلاین بسیار پر فروش است با قیمت مناسب و با بهترین کیفیت میتوانید به راحتی خریداری کنید قبل از خرید در فروش های آنلاین میتوانید مشاوره بگیرید و عملکرد را مشاهده کنید.

قبل از خرید از فروشگاه یا بازار میتوانید از نماینده یا فروشنده درخواست کنید که اطلاعات کامل را برای شما به خوبی شرح دهد که هنگام خرید هیچ سوالا ذهنتان را درگیر نکند و بعداً دچار مشکل نشوید.

میتوانید تخفیف خوبی هم دریافت کنید در بعضی از فروشگاه ها میتوانید به صورت اقساط چند ماهه خرید کنید و در هر سایزی که می خواهید میتوانید سفارش دهید تا برایتان بدوزند.

بزرگ ترین دوازده متری است قیمت این بزرگ ها گران است کشور های دیگر از همه سایز ها توزیع و به صورت عمده صادر می کنند در بعضی سایت ها برای مشاوره محصول شماره می گذارند میتوانید از طریق تماس یا پیام مشاوره بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *