روفرشی کشدار دارای سایز بندی و اندازه های مختلف می باشد که بر حسب جنس و کیفیت آنها از قیمت های مختلفی برخوردار بوده و توسط فروشندگان زیادی در سراسر کشور عرضه می‌ گردند، فروشنده انواع روفرشی کشدار ۱۲ متری این محصول را با تنوع بالایی از طرح و رنگ و با جنس و کیفیت های عالی و بی نظیری در معرض فروش قرار داده است و آنها را به شیوه های مختلف و متناسب با نیاز به شرایط خریداران با کیفیت عالی و قیمت مناسب به فروش می رساند.

فروشنده انواع روفرشی کشدار ۱۲ متری

خصوصیات بارز روفرشی کشدار اعلا

خصوصیات بارز روفرشی کشدار اعلا روفرشی کشدار جزو محصولات جدید و پرفروش می‌ باشد که از جمع شدن و سر خوردن روفرشی از روی فرش جلوگیری کرده و باعث می‌ شود تا فرش کیفیت و زیبایی خود را به خوبی حفظ نماید.

خصوصیات بارز روفرشی کشدار اعلا بسیار زیاد می باشد که ما در این بخش به برخی از مهم ترین خصوصیات آن اشاره خواهیم کرد.

  1. یکی از خصوصیاتی که روفرشی کشدار دارا می باشد طرح و رنگ آن است که در رنگ های مختلف و عمدتا با طرح فرش در بازار عرضه می گردد و از زیبایی بی نظیری برخوردار می باشد.
  2. این نمونه روفرشی ها با دارا بودن کش در چهار طرف خود بر روی فرش و قالی فیکس شده و از سر خوردن و حرکت روفرشی بر روی فرش جلوگیری می کند.
  3. دارای ضخامت مناسب و استاندارد بوده و از طول عمر بالایی برخوردار است.
  4. از الیاف مرغوب و باکیفیت در تولید آن استفاده شده است.
  5. این نمونه روفرشی ها در برابر نم و رطوبت نیز بسیار مقاوم می باشند و تمام ویژگی های خاص و برتر خود را به خوبی حفظ می کنند.
  6. روفرشی کشدار جدید می باشد و در همان بدو ورود به بازار فروش توانسته نیاز و سلیقه بسیاری از مصرف کنندگان را پوشش دهد.

تولید انواع روفرشی کشدار ۱۲ متری

تولید انواع روفرشی کشدار ۱۲ متری تولید انواع روفرشی کشدار ۱۲ متری با استفاده از دستگاه های بافنده به روز دنیا و نخ های مرغوب و درجه یک انجام می‌ شود و از آنجایی که روفرشی های نامبرده دارای کیفیت و مصارف بسیار زیادی می باشند از فروش خوبی برخوردار گردیده و همین عامل بر تولید عمده و اندوه آنها نیز تاثیر گذاشته است.

قیمت روفرشی کشدار با توجه به سایز، طرح، مدل، کیفیت و نوع آن متفاوت می‌ باشد و از آنجایی که این محصول دارای نمونه های داخلی و خارجی می‌ باشد از کیفیت های مختلفی نیز برخوردار بوده و بر حسب آنها نیز قیمت گذاری می شوند.

برای خرید و استعلام قیمت این محصول می توانید به طور مستقیم با واحد تولید کننده آن ارتباط برقرار کرده و در صورت نیاز آن را خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *