شستن فرش به صورت مداوم نه تنها کار سختی است بلکه باعث از بین رفتن رنگ و بافت و کیفیت آن می شود. امروزه برای جلوگیری از این مشکل مردم از روفرشی 12 متری کشدار استفاده می کنند که کارایی راحتی دارد و به دلیل داشتن کش در اطراف خود از روی فرش لیز نمی خورد و مانع کثیف شدن آن می شود. عمده فروشی با فروش روفرشی به صورت طاقه ای و کیلویی توانسته قیمت را تا حد زیادی کاهش دهد که در این صورت شرایط خرید آسان تر می شود.

عمده فروشی روفرشی 12 متری کشدار

بررسی مشخصات روفرشی 12 متری کشدار

بررسی مشخصات روفرشی 12 متری کشدار روفرشی ۱۲ متری کشدار دارای مشخصاتی منحصر به فرد بوده که بهترین امتیاز برای آن به شمار می رود. از جمله این مشخصه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سایز این محصول ۳ در ۴ بوده که ۱۲ متر می شود و می تواند سطح فرش را به صورت کامل پوشش دهی کند.
  • تنوع طرح و رنگ در این تولیدات بالا بوده و به راحتی با سایر لوازم ست می شود و افراد با هر سلیقه ای می توانند به راحتی خرید خود را انجام دهند.
  • جنس آنها نرم و لطیف است و بافتی متراکم هم دارند که در زمان استفاده طولانی مدت دچتر پارگی و یا ساییدگی نمی شود و با همان کیفیت اولیه باقی می ماند.‌
  • این تولیدات نسبت به فرش از وزن سبکی برخوردار هستند که حمل و نقل آنها را آسان تر و سریع تر می کند.
  • از دیگر مشخصات می توان به قیمت مناسب اشاره کرد که به راحتی قابل خرید است.

تولید روفرشی 12 متری کشدار

تولید روفرشی 12 متری کشدار تولید روفرشی در حجم بالا باعث شده تا علاوه بر تامین نیاز داخلی مازاد مصرف برای کشورهای دیگر صادر شود. این شرکت با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و فرمولاسیون دقیق و مواد اولیه مرغوب و همچنین اعمال کنترل کیفی فراگیر باعث توسعه و پیشرفت تولید شده است و توانسته به نحوی هوشمندانه محصولان با کیفیت و مرغوب را به دست مشتریان برساند و از این طریق رضایت آن ها را جلب کند.

کشور ما یکی از بزرگ ترین تولید کنند های این منسوجات است و تولیدات خود را به صورت بسته بندی به کشور های دیگر جهان صادر می کند. صادرات آن به دیگر نقاط جهان از طریق شرکت های صادراتی انجام می شود که مرغوب ترین محصولات را تهیه می کنند و به بازار خارجی وارد می نمایند.

در امر صادرات شرکت های بازرگانی نقش اساسی دارند که محصول را به بازارهای خارجی تزریق می کنند. برخی کشور ها خود توان و امکانات تولید را ندارند و مجبور هستند تا با واردات نیاز بازارهای خود را برطرف سازند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *