انواع روفرشی مخمل ترک با کیفیت عالی بسیار عالی در بازار های خرید و فروش به روش های مختلفی به مشتریان و متقاضیان این محصول عرضه می شود. عمده فروشی از رایج ترین و البته محبوب ترین روش های موجود برای عرضه این محصول می باشد که کاهش قیمت محصول مورد نظر به دلیل فروش تعداد زیادی از آن در مدت زمان بسیار کوتاه از مزیت های اصلی و مهم عمده فروشی می باشد.

عمده فروشی روفرشی مخمل ترک

ویژگی انواع روفرشی مخمل ترک

ویژگی انواع روفرشی مخمل ترک روفرشی یک پارچه نسبتا ضخیم در متراژ های مختلف با طرح و نقش ها و البته رنگ بندی های بسیار متنوع و زیبا می باشد که اغلب از آن به عنوان روکش و محافظ برای فرش در برابر عوامل مختلف مانند لکه و غیره و البته مراقبت از فرش استفاده می شود.

استفاده از روفرشی ها از زمان های بسیار قدیم در بین ایرانیان رایج بوده است که دلیل آن محافظت از فرش در برابر تغییر رنگ، انواع لکه و همچنین افزایش طول عمر و جلوگیری از کثیف شدن فرش در مدت زمان کوتاه می باشد.

در سال های اخیر از متریال ها و الیاف های مختلف برای تولید و تهیه روفرشی ها استفاده می شود که همین امر باعث تنوع بسیار زیاد در تولید این محصول نیز شده است که از بهترین و زیباترین نمونه های این محصول می توان به روفرشی مخمل ترک اشاره کرد که از مواد اولیه و متریال های درجه یک نانند ابریشم برای تولید آنها استفاده می شود، از ویژگی های مهم و اصلی انواع روفرشی مخمل ترک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • منحصر بفرد و البته متنوع بودن طرح و مدل های آن
  • عمر و دوام بسیار زیاد و مقاومت فراوان در برابر انواع لکه و غیره
  • وزن بسیار سبک و استاندارد، متنوع بودن از نظر ابعاد و البته ضخامت کم و مناسب
  • شستشوی آسان و سریع و عدم لکه شدن سریع

صادرات انواع روفرشی مخمل ترک

صادرات انواع روفرشی مخمل ترک از جمله محصولات و لوازم خانگی که به صورت گسترده از کشور ما به سایر کشورهای خارجی صادر می شود، روفرشی مخمل ترک است که از جهات مختلف اعم از: برند و مارک، ابعاد و اندازه، طرح و مدل، رنگ بندی و غیره دارای انواع مختلفی می باشد که می توان انواع مختلف آن را متناسب با نیاز و سلیقه مشتریان به کشورهای خارجی صادر کرد.

در سال های اخیر به دلیل استقبال فراوان مشتریان خارجی از خرید روفرشی مخمل ترک، میزان صادرات این محصول توسط صادرکنندگان ایرانی به صورت قابل توجهی افزایش داشته است و البته خوب است بدانید که صادرات این محصول در کاهش و البته رفع مشکلات اقتصادی کشور ایران تاثیر بسیار زیادی داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *