روفرشی دور کش با کیفیت بسیار خوب و طراحی بسیار زیبا و شیک در رنگ های متعدد قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد. عرضه کننده معتبر این محصول را با قیمت مستقیم و درب کارخانه در اختیار مشتریان قرار می دهد. ما با کیفیت ترین و مرغوب ترین این کالا را با قیمت کلی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

عرضه کننده معتبر روفرشی دور کش

روفرشی دور کش چه مزایایی دارد؟

روفرشی دور کش چه مزایایی دارد؟ یکی از ویژگی های روفرشی دور کش اینکه برای محافظت فرش به کار می رود. معمولا بانوان علاقمند به حفظ و نگهداری انواع فرش خود هستند و استفاده از این کالا می تواند تا حدود قابل توجهی می تواند تاثیر گذار باشد.

دورکش بودن آن باعث می شود که از جای خود حرکت نکند. بافت کیفی فرش به همان حالت اولیه خود باقی خواهد ماند و اگر احتمالا در معرض نور آفتاب قرار دارد با این روفرشی استتار می شود و کهنه و رنگ و رو رفته نمی شود.

این کالا در طرح های قدیمی با راه رفتن روی آن دچار جمع شدگی می شد و مدام باید همه ابعاد آن را از چند جهت کشید تا صاف شود. در نوع دور کش دیگر خبری از این مسائل و مشکلات نیست. اغلب در خانواده هایی که فرزند کوچک کردند استفاده از این رو فرشی کاربرد پیدا می کند چون قطعا امکان ریختن مایعات مختلف و غذا و… وجود دارد.

به لحاظ وزن تقریبا سبکی که دارد در صورت کثیف شدن می توان آن را به راحتی مورد شستشو قرار داد. تعدد مدل و جنس در این کالا به قدری زیاد می باشد که دقیقا حکم یک فرش را پیدا کرده است چون در نوع خود منحصر به فرد است.

مرکز تولید روفرشی دور کش

مرکز تولید روفرشی دور کش روفرشی دور کش با کیفیت درجه یک و بافت و طرح بسیار زیبا و رنگ های متعدد در سایزهای مختلف قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد. عرضه این کالا با قیمت مستقیم موجبات فروش بسیار خوبی را در بازار فراهم نموده است مضاف بر این تولیدکنندگان و فروشندگان اصلی بابت فروش سود بسیار خوبی عاید ایشان می گردد.

عرضه کننده روفرشی این کالا را در اندازه های متفاوت و طرح و نقش گوناگون با قیمت عمده در اختیار مشتریان قرار می دهد. تولید روفرشی در جنس های گوناگون و برندهای معتبر انجام می شود.

عرضه کلی این کالا در مدل و اندازه های گوناگون و طرح و رنگ متفاوت با استقبال بسیار خوبی از سوی مشتریان مواجه است. ما بهترین و با کیفیت ترین این کالا را با قیمت عالی و باور نکردنی در تعداد بالا قادر خواهیم بود در اختیار شما خریداران محترم قرار دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *