روفرشی کشدار ۱۲متری اغلب افراد برای جلوگیری از عیب فرش و محافظت دربرابر آفتاب روی فرش می‌اندازند.ای روفرشی ها طرح و مدل فرش طراحی شده است و همچنین کشدار بودن آن کار را آسان تر کرده که روفرشی روی فرش جمع نشود‌.یزدیکی از معرف ترین روفرشی ایرانی است که طرح دارو سنتی معرف است. واین معرف بودن حدوداً به ۶۰سال قبل باز می گردد.این روفرشی کشدار۱۲متری با دستگاه ماکویی بافته می شود.این روفرشی هال به عنوان یه محافظ دربرابر فرش ویک زیر انداز سبک،قابل شستشو و راحت تر می توان آن را جابه جا کرد.

عرضه روفرشی کشدار۱۲متری

ویژگی بهترین روفرشی کشدار

ویژگی بهترین روفرشی کشدار یکی از دغدغه‌های خانم های خانه دار این است که خانه ای تمیز و مرتب داشته باشند و این روفرشی های کشدار کار را برای آنها آسان تر کرده،چون خانم هایی که بچه دار هستند همیشه ذهن‌شان درگیر این است که فرششان کثیف نشود،زیرا دغدغه هایی مانند: دارو دادن, غذا دادن, بازی کردن و اولین جایی که خانمها به آن توجه و حساسیت زیادی نسبت به آن دارند فرش است، به دلیل اینکه لکه هایی که روی فرش ایجاد می‌شود به راحتی پاک نمی‌شود مگر اینکه این فرش را کامل بشوییم.

بهترین راه حل روفرشی کشدار است که از جمع شدن و سر خوردن جلوگیری میکند زیرا این روفرشی ها پشتشان کش دوزی شده. روفرشی های کشدار را می‌توان خیلی آسان و راحت شستشو و حتی می‌توان آن ها را داخل لباسشویی قرار داد که این کار یکی از ویژگی‌های این روفرشی کشدار است. یکی از ویژگی هایی که این روفرشی های کشدار دارند این است که چندین مدل و طرح گوناگونی دارند که در ادامه به چند نمونه از آن اشاره می کنیم.

  • روفرشی مدرن: این روفرشی های کشدار برای خانه های مدرن، شیک و مناسب است . این فرشهای مدرن دو طرفه می باشد که وقتی یک طرف آن کثیف شد طرف دیگران را استفاده کنید.
  • روفرشی کلاسیک: روفرشی های کشدار کلاسیک بسیار سبک و نازک است و بیشتر برای مسافرت و گردش قابل استفاده است.
  • روفرشی ابریشمی: روفرشی ابریشمی از ابریشم الیاف بافته شده است و کسانی که نسبت به پرز روفرشی حساسیت دارند برای چنین افرادی بسیار مناسب است

فروشنده بهترین روفرشی کشدار

فروشنده بهترین روفرشی کشدار

تولیدی روفرشی کشدار توسط شرکت ها ما به بازارهای روز و بازارهای بزرگ عرضه می شود تا مردم دسترسی آسان نیز داشته باشند.اگر شما می‌خواهید روفرشی کشدار خریداری کنید ما می توانیم در سایت ها به شما کمک کنیم تا خیلی راحت و بدون واسطه روفرشی های کشدار ۱۲متری را به صورت عمده و تک وحتی با قیمت مناسب خریداری کنید،چون در سایت های ما متوان به قیمت عمده خرید کنید و خرید آسان و بدونه واسطه داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *