روفرشی دارای انواع مختلف با رنگ، طرح، سایز و جنس های مختلفی می باشد که هرکدام از بازار خرید فروش بسیار خوبی برخوردار بوده و جنس های متفاوتی تولید و بسیاری از آنها به کشور های مختلف نیز صادر می شود.
صادر کننده روفرشی پارچه ای با شناختی که از ویژگی های خاص و منحصر به فرد این محصول دارد آنها را با بهترین کیفیت، رنگ و طرح به صورت عمده به کشورهای هدف صادر می کند و به تولید بیشتر آن در داخل کشور و فروش بالاتر آن در کشورهای دیگر کمک می کند.

صادر کننده عمده روفرشی پارچه ای

روش نگهداری از روفرشی پارچه ای

روش نگهداری از روفرشی پارچه ای روفرشی به نوع پارچه ضخیم یا نازک گفته می ‌شود که بر روی فرش قرار گرفته و از آن در برابر عوامل مختلف محافظت می‌ نماید. روفرشی که دارای انواع مختلف با جنس ‌های متفاوتی می باشد و برای نگهداری از فرش و افزایش طول عمر آن استفاده می ‌گردد خود نیز دارای روش های نگهداری خاصی می‌ باشد که در این بخش به روش نگهداری از روفرشی پارچه ‌ای اشاره خواهیم کرد.

روفرشی پارچه ای که نسبت به نمونه‌ های دیگر دارای ضخامت کمتری می باشد دارای رنگ های مختلف و طرح‌ های گوناگون می ‌باشد که برای نگهداری از آن بهتر است که به موارد زیر توجه نمایید.

  • بهتر است از این نمونه روفرشی ها در مکان‌ هایی که در معرض رفت و آمده کمتر می باشند استفاده نمایید تا علاوه بر افزایش طول عمر آنها که از پوسیدگی و فرسودگی آنها در طول زمان جلوگیری نمایید.
  • برای شستشو و نظافت آنها حتماً از آب سرد استفاده نمایید.
  • استفاده از مواد شوینده مناسب برای روفرشی به‌ عنوان یکی از روش‌ های مناسب برای نظافت و نگهداری از آنها محسوب می ‌شود.
  • این نمونه روفرشی ها به دلیل پارچه ‌ای بودن و نازک بودن زودتر از نمونه‌ های دیگر فرسوده می شوند به همین علت از تابش مستقیم آفتاب بر سطح آنها جلوگیری شود.
  • در صورت عدم استفاده از آنها، می ‌توانید آنها را تا نموده و در کنار سایر رختخواب‌ های خود و در کمدهای مخصوص نگهداری نمایید.

عرضه مستقیم روفرشی پارچه ای

عرضه مستقیم روفرشی پارچه ای عرضه روفرشی پارچه ای به صورت مستقیم و بی ‌واسطه توسط واحد عرضه و فروش این محصول انجام می ‌گردد که این عامل خود باعث حذف واسطه ‌گران و عرضه و فروش آن با قیمت بسیار پایین و مقرون به صرفه خواهد شد.

عرضه مستقیم روفرشی پارچه ‌ای از طریق این سایت به شیوه ‌ای نوین و غیرحضوری امکانپذیر گردیده است و مجموعه ما که سال‌ ها در زمینه فروش این محصول فعالیت دارد آنها را با بهترین کیفیت و قیمت و به ‌صورت مستقیم عرضه نموده و در اختیار خریداران در سراسر کشور قرار می‌ دهد.

متقاضیانی که قصد خرید این نمونه روفرشی ها را دارند می ‌توانند آن را به صورت مستقیم از مجموعه ما سفارش داده و خریداری نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *