صادر کننده روفرشی شش متری، این نوع محصولات را با متریال های مختلفی به دست مصرف کنندگان می رساند که هر کدام از آنها بازه قیمتی مشخصی دارند. روفرشی ها در ضخامت، سایز، طرح و رنگ با هم تفاوت داشته که قیمت نهایی آنها نیز بر همین اساس تعیین می شود.
جهت ارسال روفرشی ها به کشورهای دیگر، علاوه بر این که باید محصولات در درجه کیفی بالایی باشند، می بایست جهت بسته بندی آنها از سلفون های مقاوم و مستحکمی استفاده شده باشد تا در طول بارگیری و حمل و نقل آسیبی به آنها وارد نشود.صادر کننده  روفرشی شش متری

بررسی مشخصات روفرشی شش متری

بررسی مشخصات روفرشی شش متری روفرشی های شش متری یکی از محصولات کوچک و بسیار کاربردی هستند که از آنها می‌توان برای فرش های شش متری استفاده نمود.
تولید کنندگان این نوع محصولات، روفرشی ها را دقیقا هم اندازه با فرش طراحی کرده اند تا به راحتی تمامی قسمت های فرش را پوشش داده و از آسیب به آنها جلوگیری کند.

روفرشی های تولید شده اغلب قیمت ارزان تری نسبت به سایر محصولات داشته که شما با صرف هزینه اندک می توانید از فرش های خود محافظت نمایید.
تراکم روفرشی های درجه یک نسبت به سایر آنها بیشتر بوده و از گره های در هم فشرده و ریزتری ساخته شده اند تا از ورود ذرات ریز هم جلوگیری نمایند.

ویژگی های روفرشی مرغوب و باکیفیت:

  • دارای ضخامت مناسب
  • بافته شده از نخ های مستحکم
  • رنگ بندی های متفاوت و جذاب
  • قیمت و بسته بندی مناسب

یکی از پر استفاده ترین روفرشی ها، رنگ کرمی آن بوده که دارای رنگی شاد و گرم می باشد و به خوبی با سایر لوازم منزل ست خواهد شد.
در هنگام خرید این نوع محصولات، جهت جذابیت بیشتر؛ می بایست آنها را در رنگهای روشن تر استفاده کرده تا فضای منزل شما را زیبا و منحصر به فرد نمایند.
شما می توانید این نوع کالاها را برای تمامی فرشهای منزل از یک رنگ و یا برای هر فرشی از رنگ مخصوص به آن استفاده نمایید.

عرضه مستقیم روفرشی شش متری

عرضه مستقیم روفرشی شش متری با عرضه روفرشی به صورت مستقیم توسط وب سایت اینترنتی ما، شما می توانید آنها را به صورت کلی و عمده در بسته بندی های مستحکم و زیبا دریافت کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهید.
همکاران ما در سال های اخیر توانستند فروشگاه بزرگی در سطح اینترنت راه اندازی نمایند تا مشتریان با راحتی و اطمینان بیشتری بتوانند به محصولات تولید داخل و خارج دسترسی پیدا کرده و روفرشی مناسب را با هزینه بسیار کمی تهیه نمایند.

جهت خرید محصولات فروشگاه ما می توانید از طریق راه های ارتباطی و تلفن تماسی که داخل فروشگاه موجود می باشد با بخش پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *