امروز محصولات و کالا های زیادی به کشورهای خارجی صادر می گردند. برای صادرات هر محصولی با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع آن را جهت صادرات انتخاب می نمایند.

روفرشی ۹ متری نیز یکی از محصولاتی می باشد که به دلیل کیفیت بالایی که دارد به صورت انبوه به کشورهای متقاضی صادر می گردد و صادر کننده روفرشی می‌تواند با صادرات آن ارزآوری و توسعه اقتصادی را برای کشور به ارمغان آورد.

صادر کننده انبوه روفرشی ۹ متری

بررسی ابعاد روفرشی ۹ متری

بررسی ابعاد روفرشی ۹ متری روفرشی پارچه ای ضخیم و قالی مانند است که روی فرش یا قالی می اندازند تا آن را از خراب شدن، تابش مستقیم آفتاب و همچنین لک و پا خوردگی محافظت نمایند.روفرشی برای جلوگیری از خراب شدن فرش، کثیف شدن فرش و به طور کلی برای پوشاندن و محافظت از فرش مورد استفاده قرار می گیرد.

البته باید توجه داشت که روفرشی برای زیبا سازی دکوراسیون و یا پوشاندن فرش های بی رنگ و رونق نیز گزینه ای مناسب می باشد.

تولیدکنندگان و عرضه کنندگان انواع مختلفی از روفرشی را در طرح ها، جنس ها و رنگ های مختلف در بازار فروش به خریداران ارائه می کنند.

روفرشی های موجود در بازار فروش در ابعاد ۳ متری‌،۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری تولید می گردند که خریدار بسته به نیاز خود آن می توان آن را خریداری نماید.

یکی از سایزها و ابعاد روفرشی که از فروش زیادی در بازار فروش برخوردار است روفرشی در ابعاد ۹ متری می باشد.

بسیاری از افراد به اشتباه می پندارند که روفرشی ۹ متری دارای ابعاد ۳ در ۳ می باشد. اما باید این افراد بدانند که تصور آن ها اشتباه بوده و ابعاد روفرشی ۹ متری ۳.۵ در ۲.۵ می باشد و مساحت اصلی فرش نه متری ۸.۷۵ متر مربع است.

سفارش کلی روفرشی ۹ متری

سفارش کلی روفرشی ۹ متری امروز روفرشی در بازار فروش دارای طرفداران بسیار زیادی است و خریداران همواره در تلاشند که این محصول را قیمت مناسب از عرضه کننده و توزیع کنندگان معتبر روفرشی خریداری نمایند.

همیشه برای خرید هر محصولی باید به تولید کنندگان و عرضه کنندگانی که معتبر و مورد اطمینان هستند و محصول و کالای مرغوب را به خریدار ارائه می‌دهند مراجعه نمود.

امروز خرید اینترنتی بیشتر از خرید سنتی متداول گردید و خریداران همواره به دلیل راحتی این نوع خرید، محصولات مورد نیاز خود را از این راه تامین می نمایند.

برای سفارش کلی روفرشی ۹ متری می توان به سایت های فروش معتبر مراجعه نموده و از طریق این سایت ها روفرشی را در طرح ها و رنگ های مختلف مشاهده نمود و سپس به صورت اینترنتی ازطریق این سایت ها اقدام به سفارش روفرشی ۹ متری نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *